Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Marta Lau
Punkty:
700 pkt. ranking >>
Ulubione kraje Ranking
Nie podano

Marta LauSportowy zegarek -  jaki wybrać? Sport / rekreacja

Sportowy zegarek - jaki wybrać?

Nikogo już nie dziwi widok osoby trenującej w parku, czy na pobliskiej bieżni. Zorganizowane zawody biegowe cieszą się dużym zainteresowaniem i ich organizatorzy nie muszą martwić się o frekwencję. Biegacze – amatorzy coraz częściej zaczynają podchodzić do biegania profesjonalnie i ambicjonalnie. Zastanawiają się nad wyborem najlepszego sprzętu, który pomoże im w treningach.

Od 30.11.-001

Międzynarodowy Festiwal Baletu w Bodrum Koncerty / festiwale

Międzynarodowy Festiwal Baletu w Bodrum

7 sierpnia na zamku w Bodrum rozpocznie się 11 edycja Międzynarodowego Festiwalu Baletu. W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną najsłynniejsze pokazy baletowe artystów z Turcji oraz znamienitych gości z zagranicy. Festiwal otworzy pokaz Hürrem Sultan, w wykonaniu zespołu Narodowej Opery i Baletu ze Stambułu.

Od 30.11.-001

"Czekoladowa dolina" w Turcji Sport / rekreacja

"Czekoladowa dolina" w Turcji

Turecka Agencja Rozwoju Wschodniego Wybrzeża Morza Czarnego (DOKA) zbuduje "czekoladową dolinę" ("chocolate valley”). Inwestycja powstanie w północnej prowincji Ordu, a w produkcję czekolady zaangażowane zostaną 34 przedsiębiorstwa z branży.

Od 30.11.-001

Miasto Izmir kandydatem do EXPO 2020 Targi / biznes

Miasto Izmir kandydatem do EXPO 2020

Miasto Izmir kandyduje do organizacji Światowej Wystawy Uniwersalnej EXPO 2020. Turcja jest stałym uczestnikiem 160-letnich targów EXPO - największego międzynarodowego wydarzenia społecznego.

Od 30.11.-001

Dlaczego warto trenować z pulsometrem? Sport / rekreacja

Dlaczego warto trenować z pulsometrem?

Monitorowanie pracy serca to obowiązek nie tylko profesjonalnego sportowca. Biegać z pulsometrem powinna każda osoba, która chce poprawić wyniki. Trening w określonej strefie tętna ułatwia realizację określonych celów biegowych.

Od 30.11.-001

Spa & Wellness Summit Targi / biznes

Spa & Wellness Summit

W dniach 5-7 września 2013 roku w Gaziantep w Centrum Exhibition and Convention odbędzie się Spa & Wellness Summit. Wydarzenie to wspierane jest przez Ministerstwo Kultury i Turystyki Republiki Tureckiej, Generalną Dyrekcję Promocji, Generalną Dyrekcję Inwestycji i Operacji, Radę Rozwoju SPA & Wellness, Stowarzyszenie Terapii Zdrowotnej i Naturalnej, Stowarzyszenie Turystyki Medycznej oraz Stowarzyszenie Anti-aging.

Od 30.11.-001

TomTom współpracuje ze Sklepem Biegacza Sport / rekreacja

TomTom współpracuje ze Sklepem Biegacza

Firma TomTom ogłosiła nawiązanie współpracy ze Sklepem Biegacza, ogólnopolską siecią specjalistycznych sklepów oferujących sprzęt dla biegaczy. Osoby zainteresowane zegarkami najwyższej klasy dla amatorów biegania będą mogły zapoznać się z produktami holenderskiej marki oraz skonsultować się z doświadczonymi sprzedawcami.

Od 30.11.-001

Stambuł czeka na Olimpiadę 2020! Sport / rekreacja

Stambuł czeka na Olimpiadę 2020!

Stambuł od kilkunastu lat stara się o organizację Igrzysk Olimpijskich. Tureckie władze zapewniają, że będą zabiegać o Olimpiadę aż do skutku, czyli do momentu powierzenia Turcji praw do jej organizacji. "To jest czas dla Turcji", "Jesteśmy gotowi, jak nigdy przedtem”, przekonuje prezydent Turcji, Abdullah Gül.

Od 30.11.-001

Aplikacja do zarządzania flotą Nauka / technologia

Aplikacja do zarządzania flotą

Rozwój nowych technologii zmierza w kierunku zamienienia smartfonów i tabletów w mobilne centra dowodzenia. Już dziś można przy ich pomocy uruchamiać silnik samochodu, obsługiwać centra multimedialne, a nawet… zarządzać flotą pojazdów.

Od 30.11.-001

Pomóż zbudować teatr na krakowskim Kazimierzu Kultura / sztuka

Pomóż zbudować teatr na krakowskim Kazimierzu

Teatr BARAKAH to jedno z najciekawszych miejsc na kulturalnej mapie Krakowa. Krokiem naprzód w działalności teatru ma być zmiana jego siedziby z ulicy Szerokiej 6 w Krakowie na zabytkową mykwę znajdującą się na krakowskim Kazimierzu. Teatr potrzebuje Twojej pomocy, aby stworzyć przestrzeń rozpoznawalną na międzynarodowej arenie artystycznej.

Od 30.11.-001

<< Wstecz  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  Dalej >>  

Znajomi

Brak znajomych.

-

Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

Fizjoterapeuta 31.07.2021 Kraj: Niemcy Miasto: Bayreuth

Fizjoterapeuta 18.07.2021 Kraj: Niemcy Miasto: Treuchtlingen

Komisjoner/Pomocnik 21.07.2021 Kraj: Niemcy Miasto: Uffenheim, (Bawaria) Niemcy

Koordynator (k/m) z j. niemieckim 22.07.2021 Kraj: Niemcy Miasto: Wietze

zobacz wszystkie oferty pracy >>

-

Ostatnio komentowane

WHO będzie debatować nad dokładniejszymi regulacjami... WHO będzie debatować nad dokładniejszymi regulacjami... JiVoNUyCjvLABIhl: glVJjwTtpmbGnkcS

Naukowcy donoszą: dziura ozonowa... aAufpnJFmsVxWZX: hAlSnGKktWqbTJ

WHO będzie debatować nad dokładniejszymi... vbQNazOX: zfoKWTJE

W centrum Polski głośno o biotechnologii... coxSUeHCL: KfGNFYVqMX

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy