Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Marta Lau
Punkty:
700 pkt. ranking >>
Ulubione kraje Ranking
Nie podano

Marta LauTomTom wprowadza Map Input Tracker Nauka / technologia

TomTom wprowadza Map Input Tracker

~Łatwe dzielenie się poprawkami do map z każdego urządzenia podłączonego do internetu~ Amsterdam, 28.01.2015 – TomTom (TOM2) wprowadza Map Input Tracker API. To narzędzie, które klienci biznesowi mogą łatwo integrować ze swoimi produktami oraz usługami.

Od 30.11.-001

Krzysztof Penderecki zostanie nagrodzony na Festiwalu Muzycznym w Stambule Koncerty / festiwale

Krzysztof Penderecki zostanie nagrodzony na Festiwalu Muzycznym w Stambule

Krzysztof Penderecki zostanie nagrodzony na Festiwalu Muzycznym w Stambule (4-29 czerwca 2013) podczas 41. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego, najważniejszego tureckiego festiwalu muzyki klasycznej.

Od 30.11.-001

 Najlepsze resorty SPA znajdują się w Turcji Sport / rekreacja

Najlepsze resorty SPA znajdują się w Turcji

Turcja oferuje bogactwo naturalnych gorących źródeł, których lecznicze właściwości znane są od wieków. Do dziś zachowały się ruiny antycznych łaźni i budynków kąpielowych oraz pozostałości miast budowanych wokół gorących zdrojów.

Od 30.11.-001

Nowa książka słynnego pisarza Dana Browna ,,Inferno” przyczyni się do wzrostu li Kultura / sztuka

Nowa książka słynnego pisarza Dana Browna ,,Inferno” przyczyni się do wzrostu li

Nowa książka słynnego amerykańskiego pisarza Dana Browna, \"Inferno\" przyczyni się do zwiększenia liczby zwiedzających słynne atrakcje turystyczne w Stambule. Krytycy zwracają uwagę na olbrzymi sukces Dana Browna. Uważają, że każde miejsce, które opisuje w swojej książce, cieszy się później dużą popularnością i przyciąga turystów z całego świata.

Od 30.11.-001

Igrzyska Śródziemnomorskie odbędą się w Mersin w dniach 20-30 czerwca Sport / rekreacja

Igrzyska Śródziemnomorskie odbędą się w Mersin w dniach 20-30 czerwca

W dniach 20-30 czerwca2013 w Mersin odbędą się Igrzyska Śródziemnomorskie pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego oraz Greckiego Komitetu Olimpijskiego.

Od 30.11.-001

 Bursa atrakcyjnym miastem z termalnymi hotelami Sport / rekreacja

Bursa atrakcyjnym miastem z termalnymi hotelami

Bursa położona jest na południe od Stambułu i ok. 25 km od wybrzeża Morza Marmara, u stóp góry Uludağ, która zwana jest powszechnie Bityńskim Olimpem. Góra słynie z gorących źródeł, bogatych w składniki mineralne i posiadających cenne właściwości lecznicze.

Od 30.11.-001

,,Istanbul Shopping Fest” Koncerty / festiwale

,,Istanbul Shopping Fest”

,,Istanbul Shopping Fest” przez 23 dni – od 8 do 30.06.2013 r. będzie gościć entuzjastów zakupów i dobrej zabawy.

Od 30.11.-001

Smartwatch na Walentynki Sport / rekreacja

Smartwatch na Walentynki

Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę, ale brakuje Ci kreatywnych pomysłów? Biżuteria, kolacja, bilety na koncert, perfumy, torebki…wszystko już było? Smartwatch może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Od 30.11.-001

 Istanbul Jazz Festival obchodzi swoje 20-lecie (2-18 lipca 2013) Koncerty / festiwale

Istanbul Jazz Festival obchodzi swoje 20-lecie (2-18 lipca 2013)

Istanbul Jazz Festival organizowany jest przez Stambulską Fundację Kultury i Sztuki (İKSV). W tym roku świętuje swoje 20-lecie. Z tej okazji organizatorzy przygotowali niezwykle bogaty program. W trakcie festiwalu odbędzie się ponad 40 koncertów w 14 różnych miejscach z udziałem 400 artystów z całego świata. W ramach Festiwalu Jazzowego wystąpi jeden z najbardziej cenionych saksofonistów na świecie, Branford Marsalis oraz wybitny pianista, Joey Calderazzo. Muzycy poznali się na początku lat 90. i grają razem od lat. Marsalis otrzymał nagrodą Grammy. Występował z wieloma wybitnymi gwiazdami jazzowymi takimi jak: Miles Davis, Dizzy Gillespie, Herbie Hancock, czy Sonny Rollins. Na festiwalu nie zabraknie również wielu innych gwiazd światowego formatu takich jak: Alicia Keys, David Sanborn i Bob James, Bryan Ferry, John Legend, Dee Dee Bridgewater i Ramsey Lewis czy Melody Gardot. Niezapomniane koncerty będą transmitowane na żywo przez UNESCO, Departament Stanu Stanów Zjednoczonych i oficjalną stronę internetową dni jazzu.

Od 30.11.-001

Ufać, znaczy kontrolować Polityka / społeczeństwo

Ufać, znaczy kontrolować

„Umiejętne zarządzanie pracownikami kluczem do sukcesu”. Hasło, które z powodzeniem sprawdziłoby się podczas pierwszomajowego pochodu, może i jest zabawne, ale prawdziwe, z czego doskonale zdają sobie sprawę firmy z branży budowlanej.

Od 30.11.-001

<< Wstecz  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Dalej >>  


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy