Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Marta Lau
Punkty:
700 pkt. ranking >>
Ulubione kraje Ranking
Nie podano

Marta LauOdkryj nietypowe warzywa w kuchni polskiej Kultura / sztuka

Odkryj nietypowe warzywa w kuchni polskiej

Topinambur, jarmuż czy skorzonera, to warzywa, których rzadko używa się w naszej kuchni. Warto je odkryć, żeby poznać nowe smaki i wzbogacić potrawy w składniki posiadające doskonałe walory odżywcze. Grzegorz Łapanowski, znany kucharz i dziennikarz kulinarny, przedstawia przykładowe przepisy z nietypowymi warzywami.

Od 30.11.-001

Zdrowie grillowanie Sport / rekreacja

Zdrowie grillowanie

Zdrowe odżywianie często wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, rezygnacją z ulubionych dań, monotonnym jadłospisem. Osoby, które preferują dietetyczną kuchnię, czują się niekomfortowo na spotkaniach grillowych, gdyż standardowo przyrządzane potrawy to kiełbaski i steki z karkówki. Grill daje nam jednak dużo więcej możliwości i jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, wystarczy tylko odkryć odpowiednie receptury.

Od 30.11.-001

Lekkie sałatki w sam raz na lato Sport / rekreacja

Lekkie sałatki w sam raz na lato

W okresie urlopowym najczęściej zastanawiamy się nad swoją dietą i nawykami żywieniowymi. W trosce o szczupłe sylwetki postanawiamy zdrowo się odżywiać oraz zadbać o aktywność fizyczną. Sezonowe warzywa oraz owoce, których w tym czasie mamy pod dostatkiem, ułatwiają dobór smacznego i niskokalorycznego menu.

Od 30.11.-001

Grzegorz Łapanowski w ojczyźnie sosów TABASCO® Kultura / sztuka

Grzegorz Łapanowski w ojczyźnie sosów TABASCO®

Znany dziennikarz kulinarny, ambasador marek Kikkoman i TABASCO®, Grzegorz Łapanowski został zaproszony na Avery Island, do siedziby McIlhenny Company, czyli do miejsca, w którym produkowany jest legendarny sos TABASCO®. Kucharz poznał doskonałą recepturę i proces wytwarzania ostrych sosów.

Od 30.11.-001

Pomysły na oryginalne śniadania z jajkami Rodzina / dzieci

Pomysły na oryginalne śniadania z jajkami

Śniadanie to najważniejszy posiłek, niestety zazwyczaj nie przykładamy większej uwagi do porannego jadłospisu, ponieważ spieszymy się do pracy, czy szkoły. Jeżeli jednak znajdziemy nieco więcej czasu, to warto rozpocząć dzień, zdrowo, smacznie i z pomysłem.

Od 30.11.-001

Drugi Międzynarodowy Festiwal Tańca w Stambule  (4-7 kwietnia 2013) Koncerty / festiwale

Drugi Międzynarodowy Festiwal Tańca w Stambule (4-7 kwietnia 2013)

Międzynarodowy Festiwal Tańca w Stambule to jeden z największych tego typu festiwali na świecie. W tym roku odbędzie się między 4 a 7 kwietnia 2013 r. z udziałem około 5 tys. miłośników tańca z całego świata.

Od 30.11.-001

,,Istanbul Shopping Fest” Koncerty / festiwale

,,Istanbul Shopping Fest”

,,Istanbul Shopping Fest” przez 23 dni – od 8 do 30.06.2013 r. będzie gościć entuzjastów zakupów i dobrej zabawy. Stambuł znany jest jako światowe centrum zakupów, mody, kultury i sztuki.

Od 30.11.-001

Kawa po turecku: smak przyjaźni przez 500 lat! Kultura / sztuka

Kawa po turecku: smak przyjaźni przez 500 lat!

Po osiągnięciu wielkiego sukcesu w Stanach Zjednoczonych, organizacja zrzeszająca osoby zajmujące się promowaniem kultury picia kawy po turecku – Mobile Turkish Coffee House, przeniosła swoją kampanię do Europy.

Od 30.11.-001

Niesamowite aquaparki  w Turcji! Sport / rekreacja

Niesamowite aquaparki w Turcji!

Ok. 15 km na zachód od Alanyi znajduje się miejscowość Türkler. Co roku tysiące rodzin przyciąga do tej miejscowości Park Morski Sealanya (zwany również delfinarium w Alanyi).

Od 30.11.-001

Ogromny sukces Turcji podczas Międzynarodowej Giełdy Turystyki (ITB) w Berlinie Kultura / sztuka

Ogromny sukces Turcji podczas Międzynarodowej Giełdy Turystyki (ITB) w Berlinie

Ekspozycja Turcji została wybrana jako najlepsza w Europie podczas targów, w których uczestniczyło blisko 10 tysięcy firm ze 190 krajów. Szczególną uwagę zwrócono na walory turystyki ekologicznej w Turcji.

Od 30.11.-001

<< Wstecz  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Dalej >>  


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy