Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Malwina Zaborowska
Punkty:
180 pkt. ranking >>

Malwina ZaborowskaUnijni urzędnicy wracają do szkół Nauka i Technologie

Unijni urzędnicy wracają do szkół

Wraz z pierwszym września następuje wznowienie inicjatywy „Powrót do szkoły”, która pozwala urzędnikom unijnych instytucji na jednodniową wizytę w placówkach edukacyjnych.

30.08.2010 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon: 2335

Makrela utrudni wejście Islandii do UE? Polityka

Makrela utrudni wejście Islandii do UE?

Komisarz UE ds. gospodarki morskiej i rybołówstwa zagroziła Islandii, że zwiększenie przez nią limitu wyławianych makreli może źle wpłynąć na negocjacje dotyczące wstąpienia kraju do Unii Europejskie

29.08.2010 [ 0 komentarzy ] Liczba odsłon: 3983

Prowansja – Imperium Słońca Warto zobaczyć

Prowansja – Imperium Słońca

Kto już raz tam zawita, będzie chciał wracać przy każdej okazji. Prowansja spowita feerią smaków, zapachów i barw zachwyca o każdej porze roku.

27.08.2010 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon: 48026

Szwajcarzy przeprowadzą referendum w sprawie kary śmierci? Polityka

Szwajcarzy przeprowadzą referendum w sprawie kary śmierci?

Za zgodą rządu Szwajcarii, zwolennicy kary śmierci mogą rozpocząć proces zbierania podpisów w sprawie zorganizowania referendum. Głosowanie ludowe mogłoby zdecydować o jej przywróceniu.

25.08.2010 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon: 5080

Król makaronu - spaghetti Kuchnia

Król makaronu - spaghetti

Któż z nas nie zna tego najpopularniejszego rodzaju makaronu o włoskim rodowodzie? Smak spaghetti podawanego z niezliczoną ilością sosów jest od lat doceniany na całym świecie.

25.08.2010 [ 0 komentarzy ] Liczba odsłon: 7472

Korsykańska walka o autonomię Historia

Korsykańska walka o autonomię

Dążenia niepodległościowe Korsyki mają długie korzenie historyczne i wpisują się na stałe w jej istotę. Świadczy o tym przeszłość wyspy, a także współcześnie rozgrywające się na niej wydarzenia.

24.08.2010 [ 0 komentarzy ] Liczba odsłon: 16680

<< Wstecz  1  2  Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy