Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Kamila Bis
Punkty:
50 pkt. ranking >>
Ulubione kraje Ranking
Nie podano

Kamila BisErasmus - studia za granicą Wymiana studencka

Erasmus - studia za granicą

Zapewne każdy student wie o programie wymiany studenckiej Erasmus lub przynajmniej o nim słyszał. Wydaje się, że formalności związane ze studiowaniem za granicą to długi i żmudny proces. Nie jest to jednak takie trudne, za jakie uchodzi. Jeśli jesteś zainteresowany zostaniem Erasmusem, ten artykuł jest właśnie dla ciebie.

14.04.2009 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon: 4829 Liczba znaków: 3096

Polka na studiach w Hiszpanii - program Erasmus Wymiana studencka

Polka na studiach w Hiszpanii - program Erasmus

Fiesta, ognisty temperament i pola oliwkowe przywodzą na myśl tylko jeden europejski kraj. Kraj z gorącą Andaluzją i poczciwą Katalonią – Hiszpanię.

14.04.2009 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon: 6454 Liczba znaków: 2980

Toskania - powiew raju Warto zobaczyć

Toskania - powiew raju

Są takie miejsca na ziemi, które mają magiczną moc. Zabytkowe miasteczka, widoki zapierające dech w piersiach, wino i śpiew. Upojny krajobraz i wyjątkowa atmosfera powodują, że Toskania jest miejscem, o którym zapomnieć trudno.

14.04.2009 [ 0 komentarzy ] Liczba odsłon: 7082 Liczba znaków: 3511Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy