Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Pomysł na pracę marzeń w Europie

20.11.2012 Autor: Anna Lisicka[ 0 komentarzy ]
Niezależnie czy chcesz zmienić dotychczasową pracę, czy szukasz dodatkowego źródła dochodu, a może dopiero obierasz swój kierunek zawodowy – warto poszukać swojej pracy marzeń w Europie.

Niezależnie czy chcesz zmienić dotychczasową pracę, czy szukasz dodatkowego źródła dochodu, a może dopiero obierasz swój kierunek zawodowy – warto poszukać swojej pracy marzeń w Europie.
Źródło: Flickr.com | autor: laurenatclemson

Praca jako dziennikarz jest pracą mobilną, umożliwiającą podróżowanie i wykonywanie obowiązków z dowolnie wybranego miejsca na ziemi. Nie ogranicza Cię i daje wiele nowych możliwości.

Praca jako dziennikarz jest pracą mobilną, umożliwiającą podróżowanie i wykonywanie obowiązków z dowolnie wybranego miejsca na ziemi. Nie ogranicza Cię i daje wiele nowych możliwości.
Źródło: Morguefile.com | autor: clarita

Praca na luksusowych statkach na pewno do łatwych nie należy, ale olbrzymim plusem jest możliwość odbycia rejsu i zarobienia pieniędzy. Jest to praca dodatkowa, ale umożliwi zdobycie cennego doświadczenia.

Praca na luksusowych statkach na pewno do łatwych nie należy, ale olbrzymim plusem jest możliwość odbycia rejsu i zarobienia pieniędzy. Jest to praca dodatkowa, ale umożliwi zdobycie cennego doświadczenia.
Źródło: Flickr.com | autor: lyng883

Niezależnie od wykształcenia, zawsze możemy zdecydować się na zmianę zawodu bądź poszukanie pracy dodatkowej. W czasach obecnych możliwości nie warto się ograniczać, lecz należy czerpać z życia jak najwięcej.

Niezależnie od wykształcenia, zawsze możemy zdecydować się na zmianę zawodu bądź poszukanie pracy dodatkowej. W czasach obecnych możliwości nie warto się ograniczać, lecz należy czerpać z życia jak najwięcej.
Źródło: Stock.xchng | autor: cobrasoft

Wielu z nas marzy o dalekich podróżach, lecz przeszkodą są często wysokie koszta. Istnieje jednak wiele zawodów dla pasjonatów podróżowania, które umożliwiają zarabianie pieniędzy. Odnajdź swoją pracę marzeń w Europie!

Praca marzeń w Europie dla pasjonatów podróżowania


Jedni z nas wolą stabilną posadę w biurze, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Są jednak tacy, którzy nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu i potrzebują ciągłych zmian, a do tego uwielbiają podróżować. Niezależnie czy chcesz zmienić dotychczasową pracę, czy szukasz dodatkowego źródła dochodu, a może dopiero obierasz swój kierunek zawodowy – warto wziąć pod uwagę możliwości, jakie daje praca dodatkowa, mniej stabilna, ale pozwalająca spełniać głęboko ukryte pragnienia – praca marzeń dla podróżników.

Niezależny dziennikarz pomysłem na dodatkową pracę


Jeśli lubisz pisać warto spróbować szczęścia jako dziennikarz bądź pisarz. Aby rozpocząć należy mieć jakieś portfolio, które zachęci do zwrócenia na Ciebie uwagi. Można zaproponować swoją ofertę jakiejś gazecie, portalowi podróżniczemu, bądź nawet wydawnictwu. Jeśli masz dobry pomysł i zdolności, może Cię zauważą!

Twoje teksty nie muszą być związane stricte z podróżowaniem. Jeżeli jesteś specjalistą ds. finansów, możesz pisać artykuły z tego tematu, do specjalistycznych czasopism. Aby zacząć, warto założyć swojego bloga w celu zdobycia publiki, osób które z chęcią przeczytają tekst, jeśli ukaże się np. w gazecie.

Praca jako dziennikarz jest pracą mobilną, umożliwiającą podróżowanie po Europie i wykonywanie obowiązków z dowolnie wybranego miejsca na ziemi. Nie ogranicza Cię i daje wiele nowych możliwości. Jest to jednak zawód dla tych, którzy naprawdę lubią pisać, są kreatywni i mają wiele pomysłów.

Praca mobilna dla nauczycieli angielskiego za granicą


Istnieje praca dla osób, które bardzo dobrze znają język angielski i nie mają nic przeciwko przekazywaniu tej wiedzy dalej. Jest to zawód nazwany ESL Teacher (ESL – English as a Second Language), czyli dla osób, które posługują się angielskim jako językiem dodatkowym. Bardzo dobre oferty pracy na powyższym stanowisku można znaleźć w Azji , czyli np. w Japonii, Chinach, Tajlandii czy Wietnamie. Taką pracę marzeń można znaleźć samemu, bądź poprzez firmę pomagającą w załatwianiu wszelkich formalności. Dobrym wyjściem jest skorzystanie z Foot Prints Recruiting, które umożliwia znalezienie pracy nauczyciela za granicą.

Zatrudnienie na luksusowym statku turystycznym - pracą marzeń w Europie i nie tylko


Marzyłeś o wakacjach na luksusowym liniowcu, ale brakuje Ci na to funduszy? Pamiętaj, że każdy statek musi mieć załogę. Każdy rejs wymaga pracy ludzi z wielu różnych dziedzin. Kto znajdzie tam zatrudnienie?
 • Technik dźwiękowy
 • Elektryk
 • Pracownik kasyna
 • Masażysta
 • Kucharz
 • Kelner
 • Barman
 • Sprzątaczka
 • Menadżer hotelarstwa
 • Instruktor nurkowania
 • Opiekun do dzieci
 • Tancerka
 • DJ
 • Animator czasu wolnego
 • i wiele innych…

Praca na luksusowych statkach na pewno do łatwych nie należy, ale olbrzymim plusem jest możliwość odbycia rejsu i zarobienia pieniędzy. Jest to praca dodatkowa, ale umożliwi zdobycie cennego doświadczenia. Warto odwiedzić stronę The Royal Careers at Sea, w poszukiwaniu oferty dla siebie.


Praca dodatkowa możliwością spełnienia marzeń o podróżach w Europie


Niezależnie od wykształcenia, zawsze możemy zdecydować się na zmianę zawodu bądź poszukanie pracy dodatkowej w Europie. W czasach obecnych możliwości nie warto się ograniczać, lecz należy czerpać z życia jak najwięcej. Jeśli Twoim marzeniem są podróże, to zacznij szukać wyjścia, które umożliwi Ci zwiedzenie świata i zarobienie pieniędzy. Może to być praca opiekunki do dziecka za granicą (Au Pair), praca w biurze podróży, importera/exportera, tłumacza, czy nawet internetowego gracza w pokera. Najwyższy czas odnaleźć swoją pracę marzeń w Europie. Pamiętaj, że najczęściej jest ona na wyciągnięcie ręki.

...

Odsłon: 4952 | ranking >>


Komentarze Dodaj komentarz

Artykuł Pomysł na pracę marzeń w Europie nie został jeszcze skomentowany - bądź pierwszy!


Powiadamiaj mnie o nowych wypowiedziach do tego artykułu

Nie chcesz przepisywać tych słów? Zarejestruj się! (lub Zaloguj)


* pole obowiązkowe

-

Autor artykułu:

Anna Lisicka Anna Lisicka Wyślij wiadomość | Zaproś do znajomych
Więcej artykułów autora >>

- Dziennikarstwo obywatelskie - dołącz do redakcji

Wiadomości z Europy i UERSS Wiadomości z Europy

Inny świat czy popkulturowa wioska? Kultura Nowość Inny świat czy popkulturowa wioska?

Promocja Portugalii na Web Summit 2016 w Lizbonie

Wybory prezydenckie w USA - komentarze ekspertów

Komisja zaleca przedłużenie tymczasowych kontroli na granicach wewnętrznych

Sejm przyjął uchwałę w sprawie CETA

PiS nie poprze Donalda Tuska na drugą kadencję w Radzie Europejskiej

więcej wiadomości z Europy >>

-

Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

Pracownik produkcji (k/m) - Dla par i singli! 11.05.2021 Kraj: Niemcy Miasto: Haren(Ems) / Wietze

Monter wind – Niemcy (do 20€ /h.) 12.05.2021 Kraj: Niemcy Miasto: Wybierz miasto

Płytkarz – Holandia (do 625€ netto/40h) 12.05.2021 Kraj: Holandia Miasto: Wybierz miasto

Dekarz 10.05.2021 Kraj: Szwajcaria

zobacz wszystkie oferty pracy >>

-

Szkolenia i kursy unijneRSS wydarzenia w Europie

Szkolenia unijne - banner Dodaj ofertę szkolenia

zobacz wszystkie oferty szkoleń >>

-

Forum europejskie - dyskusje...

Ogłoszenia wszelkiehttp://www.rankinglokat.eu Rankinglokat.eu pisze: Polecam również świetną stronę z ubezpieczeniami OC http://www.tanieoc.net >> 19.07.2018 11:28     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieMonter rusztowań z uprawieniami IPF Sp. z o.o pisze: IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym >> 30.04.2018 15:26     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkiePolska przychodnia w Londynie pisze: Polecam polską przychodnię w Londynie - Fast Medica, to zespół znanych >> 06.04.2018 09:10     Ogłoszenia wszelkie

Studia i nauka za granicąBezpłatna polska szkoła, dla dzieci przebywających za granicą. Wojtek Kyzik pisze: Ciekawy program! >> 02.03.2018 13:22     Studia i nauka za granicą

Ogłoszenia wszelkieProgram do magazynu Wojtek Kyzik pisze: A wygląda to cenowo? >> 02.03.2018 13:22     Ogłoszenia wszelkie

więcej grup dyskusyjnych >>

-

Ostatnio komentowane

W centrum Polski głośno o biotechnologii W centrum Polski głośno o biotechnologii EsqmXvzgrjT: bxzmFVijZqC

WHO będzie debatować nad dokładniejszymi... yWlLDXIEqGfQi: eZCUBwiSOF

Naukowcy donoszą: dziura ozonowa... wsfiHRQgOYLlB: xCuZWyjOQscUE

WHO będzie debatować nad dokładniejszymi... qGbfvAUnIirpBey: xJszuBLAkHXhm

-

Kalendarz wydarzeń RSS wydarzenia w Europie

więcej wydarzeń >>

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy