Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Zoover

Zoover

Miejscowość:Zeist
Branża:Hotelarstwo / Turystyka
WWW:Zoover


Zoover to jeden z największych i niezależnych turystycznych portali internetowych w Europie. W naszym serwisie można ocenić zarówno region, miejscowość, jak i konkretne miejsce noclegowe, przyznając punkty i publikując opinię, włącznie ze zdjęciami i filmami z wakacji. Istnieje również możliwość wyszukania interesującego miejsca na wypoczynek w kraju i za granicą oraz zapoznania się przed wyjazdem z opiniami Użytkowników, którzy już tam byli. Ponad to Użytkownicy mogą wzbogacać naszą bazę danych, dodając nowe destynacje, miejsca noclegowe oraz atrakcje turystyczne.
Na Zoover znajduje się prawie 1.4 miliona niezależnych opinii dotyczących ponad 270,000 różnych miejsc noclegowych (apartamentów, kempingów, hoteli, domów wakacyjnych, parków wakacyjnych i statków pasażerskich), destynacji, atrakcji turystycznych oraz plaż na całym świecie.
Aby utrzymać status niezależności, Zoover służy jedynie do wymiany informacji. Możliwe jest to dzięki generowaniu informacji od podróżników, którzy chcą się z innymi podzielić swoimi doświadczeniami. Strona nie jest w żaden sposób związana ze sprzedażą bezpośrednią, która mogłyby wpłynąć na obiektywność i neutralność opinii Użytkowników.
Zoover współpracuje z wieloma firmami przekierowując Użytkowników do stron partnerów. Przy każdej destynacji czy obiekcie noclegowym pojawiają się się loga biur podróży/touroperatorów i innych partnerów oferujących daną wycieczkę czy usługę.
W Polsce z powodzeniem współpracujemy z największym dostawcą systemów rezerwacyjnych MerlinX, z którego korzysta ponad 2,000 agentów biur podróży. Opinie naszych Użytkowników są wyświetlane również w ich systemie wyszukiwania.
Firma powstała w 2004 w Holandii, a po ogromnym sukcesie w krajach Beneluksu Zoover rozpoczął działalność również w innych krajach. W chwili obecnej Zoover jest obecny już w 23 krajach: Holandia, Belgia, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Turcja, Norwegia, Szwecja, Dania, Polska, Szwajcaria, Finlandia, USA, Czechy, Rosja, Ukraina, Rumunia i Brazylia, Węgry i Czechy.
Biura Zoover znajdują w Holandii (Zeist), Niemczech (Koln) oraz we Francji (Paryż).
Codziennie zespół profesjonalistów od marketingu i sprzedaży oraz tłumaczy i wydawców dokłada wszelkich starań, aby wciąż usprawniać i rozbudowywać naszą stronę.
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy