Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Od -0001-11-30 do -0001-11-30

Outlook Festival

Dodano: 20.08.2012 Autor: Magdalena Mucha [ 0 komentarzy ]
Kategoria: Koncerty / festiwale
Kraj: Chorwacja Miasto: Pula
Miejsce: półwysep Istria
Adres: Fort Punta Christo, Pula
WWW: Outlook Festival
Cena: 135 FUN

Od kilku lat półwysep Istria w Chorwacji zamienia się w scenę muzyki basowej i nie tylko.


Na festiwalu nie brakuje również reggae, hip hopu, techno a także innych gatunków muzyki elektronicznej.Znani producenci i dj'e spotykają się wraz z fanami tego typu brzmień, by przez kilka dni bawić się w rytm doskonałej muzyki.

Opuszczony fort w miejscowości Pula co wieczór przeżywa najazd fanów muzyki.
W miejscowości znajduje się kilka scen, w tym jedna pod ziemią. W ciągu dnia impreza odbywa się na plaży oraz na statkach.

Pełna lista artstów, którzy wystąpią na scenie w 2012r. dostęona na stronie - [object TextRange]


  • UWAGA: Treść komunikatów dotyczących wydarzeń pochodzi od ich organizatorów i redakcja nie ponosi za nią odpowiedzialności.

0 osób lubi to


Komentarze Dodaj komentarz

Wydarzenie Outlook Festival nie zostało jeszcze skomentowane - bądź pierwszy!Nie chcesz przepisywać tych słów? Zarejestruj się! (lub Zaloguj)


* pole obowiązkowe

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy