Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Od 2011-11-09 do 2011-11-09

Czy działalność gospodarcza jest możliwa bez pełnych składek ZUS

Dodano: 25.10.2011 Autor: Konto Usunięte [ 1 komentarzy ]
Kategoria: Inne wydarzenia
Kraj: Cała Europa Miasto: telefon
Miejsce: słuchawka telefoniczna
Adres: twoja budka lub biurko
WWW: http://www.akademia-nauki.eu
Cena: Wstęp wolny

Rozpoczniemy telekonferencję 9! listopada o godz. 8.00. Wbrew pozorom nie chodzi tutaj o program Firma w Polsce - Praca w Anglii czy na Litwie.


Rozpoczniemy telekonferencję 9! listopada o godz. 8.00. Wbrew pozorom nie chodzi tutaj o program Firma w Polsce - Praca w Anglii czy na Litwie. Z prawnego punktu widzenia taka propozycja wydaje się nietrafiona. Nie chcę, aby w przyszłości ZUS wytoczył Państwu sprawę o uchylanie się od składek.

Nie chodzi także o jakąś formę cichej spółki czy lewego zatrudnienia. Omówiona na telekonferencji forma działalności pozwala za kwotę nieprzekraczającą 100PLN prowadzić działalność gospodarczą bez uchylania się od składek oraz z możliwością pełnej czynności gospodarczej.


  • UWAGA: Treść komunikatów dotyczących wydarzeń pochodzi od ich organizatorów i redakcja nie ponosi za nią odpowiedzialności.

0 osób lubi to


Komentarze: 1 Dodaj komentarz

Komentarze do wydarzenia Czy działalność gospodarcza jest możliwa bez pełnych składek ZUS:

Komentarz

Piotr Janulek

Równolegle trwa czat, jakby telefon miał zawieść. (Czat jest zamknięty dla gości. Zacznij od utworzenia Sobie konta. Następnie poczekaj, aż wykładowca zaprosi Cię do czatu). Jeśli masz pytania dotyczące systemu i jego użytkowania prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i udzielimy wsparcia:www.akademia-nauki.eu
Nie chcesz przepisywać tych słów? Zarejestruj się! (lub Zaloguj)


* pole obowiązkowe

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy