Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Konferencja „Jak eksportować do Francji?” jest współorganizowana oraz odbywa się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Konferencja „Jak eksportować do Francji?” jest współorganizowana oraz odbywa się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Źródło: www.parp.gov.pl

Od 2011-03-23 do 2011-03-23

Konferencja: Jak eksportować do Francji?

Dodano: 26.02.2011 Autor: Paulina Bogacz [ 0 komentarzy ]
Kategoria: Konferencje / szkolenia
Kraj: Polska Miasto: Warszawa
Miejsce: siedziba PARP
Adres: ul. Pańska 81/83
Cena: Wstęp wolny

Konferencja „Jak eksportować do Francji?” jest współorganizowana oraz odbywa się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.


Polskie przedsiębiorstwa nie w pełni jeszcze wykorzystują potencjał wzajemnej wymiany. Za współpracą z firmami francuskimi przemawia przede wszystkim przewidywalność i stabilność tego rynku. Najlepszym sposobem na zaistnienie na nim jest eksport towarów i usług.

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce (CCIFP) zaprasza do udziału w konferencji poświęconej możliwościom eksportu i współpracy z Francją.

Konferencja skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych eksportem dóbr i usług do Francji i ma na celu przybliżyć polskim przedsiębiorcom realia rynku francuskiego.

Na konferencji uczestnicy otrzymają kompendium wiedzy w postaci opracowania, pt. Francja: przewodnik eksportera, przygotowanego przez CCIFP we współpracy z ekspertami z firm stowarzyszonych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zapraszamy firmy realnie zainteresowane tematem.

Konferencja „Jak eksportować do Francji?” wpisuje się w cykl działań Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP) pod hasłem „Kierunek Francja”. Jest to usługa dedykowana polskim przedsiębiorcom, którzy pragną rozwijać swoją działalność na rynku francuskim.


Więcej informacji o programie Konferencji i zapisach:
http://www.ccifp.pl/index.php?mod=event&lang=pl&z=3&year=2011&showevent=1016  • UWAGA: Treść komunikatów dotyczących wydarzeń pochodzi od ich organizatorów i redakcja nie ponosi za nią odpowiedzialności.

0 osób lubi to


Komentarze Dodaj komentarz

Wydarzenie Konferencja: Jak eksportować do Francji? nie zostało jeszcze skomentowane - bądź pierwszy!Nie chcesz przepisywać tych słów? Zarejestruj się! (lub Zaloguj)


* pole obowiązkowe

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy