Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Konferencja „Jak eksportować do Francji?” jest współorganizowana oraz odbywa się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Konferencja „Jak eksportować do Francji?” jest współorganizowana oraz odbywa się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Źródło: www.parp.gov.pl

Od 2011-03-23 do 2011-03-23

Konferencja: Jak eksportować do Francji?

Dodano: 26.02.2011 Autor: Paulina Bogacz [ 0 komentarzy ]
Kategoria: Konferencje / szkolenia
Kraj: Polska Miasto: Warszawa
Miejsce: siedziba PARP
Adres: ul. Pańska 81/83
Cena: Wstęp wolny

Konferencja „Jak eksportować do Francji?” jest współorganizowana oraz odbywa się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.


Polskie przedsiębiorstwa nie w pełni jeszcze wykorzystują potencjał wzajemnej wymiany. Za współpracą z firmami francuskimi przemawia przede wszystkim przewidywalność i stabilność tego rynku. Najlepszym sposobem na zaistnienie na nim jest eksport towarów i usług.

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce (CCIFP) zaprasza do udziału w konferencji poświęconej możliwościom eksportu i współpracy z Francją.

Konferencja skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych eksportem dóbr i usług do Francji i ma na celu przybliżyć polskim przedsiębiorcom realia rynku francuskiego.

Na konferencji uczestnicy otrzymają kompendium wiedzy w postaci opracowania, pt. Francja: przewodnik eksportera, przygotowanego przez CCIFP we współpracy z ekspertami z firm stowarzyszonych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zapraszamy firmy realnie zainteresowane tematem.

Konferencja „Jak eksportować do Francji?” wpisuje się w cykl działań Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP) pod hasłem „Kierunek Francja”. Jest to usługa dedykowana polskim przedsiębiorcom, którzy pragną rozwijać swoją działalność na rynku francuskim.


Więcej informacji o programie Konferencji i zapisach:
http://www.ccifp.pl/index.php?mod=event&lang=pl&z=3&year=2011&showevent=1016  • UWAGA: Treść komunikatów dotyczących wydarzeń pochodzi od ich organizatorów i redakcja nie ponosi za nią odpowiedzialności.

0 osób lubi to


Komentarze Dodaj komentarz

Wydarzenie Konferencja: Jak eksportować do Francji? nie zostało jeszcze skomentowane - bądź pierwszy!Nie chcesz przepisywać tych słów? Zarejestruj się! (lub Zaloguj)


* pole obowiązkowe

-
Dziennikarstwo obywatelskie - dołącz do redakcji

Kalendarz wydarzeń RSS wydarzenia w Europie

Drzemlikowice, Polska, 23.09.2017 - 23.09.2017
European mime & butoh workshop

więcej wydarzeń >>

-

Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

STOLARZ MEBLOWY/BUDOWLANY - NIEMCY 09.08.2017 Kraj: Niemcy

Fizjoterapeuta praca na terenie Austrii 03.08.2017 Kraj: Austria Miasto: Zell am See

Kierowca C+E lub C1 z zakwaterowaniem 1800 - 1900 euro netto 16.08.2017 Kraj: Niemcy

Ptraca w Niemczech dla SPAWACZY 17.08.2017 Kraj: Niemcy

zobacz wszystkie oferty pracy >>

-

Forum europejskie - dyskusje...

Ogłoszenia wszelkiewww.ubezpieczeniaoc.org.pl Bodix Perlo pisze: Kończy się wam ubezpieczenie oc, ac i nie chcecie przepłacać. Zapraszam na >> 17.08.2017 10:13     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieKierowca CE – przyczepa z dźwigiem – 2600 do 3200 € LUKSMANN pisze: LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko: Kierowca >> 14.04.2017 11:29     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieKierowca CE – transport mebli – podwójna obsada – 2400 € LUKSMANN pisze: LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko: Kierowca >> 14.04.2017 11:27     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieKierowca CE – przewóz mebli – międzynarodówka LUKSMANN pisze: LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko: Kierowca >> 14.04.2017 11:27     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieKierowca C+E plandeka 3/1, €1900-€2000 + diety Pola Materka pisze: Werker Sp. z o. o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego >> 10.03.2017 10:56     Ogłoszenia wszelkie

więcej grup dyskusyjnych >>

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy