Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Od 2010-10-22 do 2010-10-22

"ARENA GWIAZD POŁĄCZONYCH PASJĄ" - II EDYCJA

Dodano: 19.08.2010 Autor: Urszula Cimoch [ 0 komentarzy ]
Kategoria: Kultura / sztuka
Kraj: Polska Miasto: Łódź
Miejsce: Arena Łódź
Adres: Al. Bandurskiego 7
WWW: PolaczeniPasja.pl
Cena: Od 30 do 40 PLN

22.10.2010 o godz. 19.00 Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Hali Atlas Arena w Łodzi na drugą edycję imprezy charytatywnej ARTYŚCI - ARTYSTOM - "ARENA GWIAZD POŁĄCZONYCH PASJĄ".


Tym razem, w PREMIEROWYM PRZEDSTAWIENIU W POLSCE, pełnym emocji, zaskakujących
zwrotów akcji i niebywałych efektów specjalnych w spektaklu „Herkules Show Masters of Rhythm and Acrobatics” wystąpią wiedeński DRUMATICAL THEATRE wraz z GRUPĄ AKROBATYCZNĄ FLYCUBE oraz polskimi kaskaderami.

Spektakl opowiada historię jednego z najbardziej znanych herosów antycznych, tytułowego Herkulesa. Kiedy go poznajemy, jest - można by powiedzieć dzisiejszymi słowami - „u szczytu kariery”. Wydaje się, że nikt i nic nie może tego zakłócić. Jednak los bywa okrutny, a fatum nieuniknione. Zła Hera rzuca klątwę na Herkulesa, który w szale zabija swoją żonę. Ochłonąwszy po chwili, pojmuje co się stało, ale jest już za późno. Całe jego dalsze życie naznaczone będzie zbrodnią.

Klasyczny dramat w jego pierwotnym wydaniu. Miłość, nienawiść, walka dobra ze złem, odwaga i podstęp. Ale jak to w bajkach bywa, męstwo i dobroć popłacają i Herkules po zaliczeniu dwunastu prac odkupuje swoje winy.

Przesłanie, które niesie mit o Herkulesie jest jasne i zrozumiałe dla wszystkich, bez względu na rasę, płeć czy wiek. Co ważne, jest ono ciągle aktualne, pomimo, że minęły wieki, człowiek ciągle boryka się z podobnymi problemami.

Niebywałe widowisko przygotowane specjalnie dla polskiej publiczności.

50 artystów wykonawców: muzyków, aktorów, akrobatów, kaskaderów.

Czas trwania widowiska: ok. 80 minut

Muzyka: Tom Blue w wykonaniu Drumatical Theatre z Wiednia
Kostiumy: Beata Fertała, Magdalena Szymańska
Choreografia: Joanna Sikorska, Jacek Witkowski
Choreografia scen akrobatycznych: Rafał Rajkowski
Efekty specjalne: Leszek Olbiński
Realizacja światła: Andrzej Groda
Efekty kaskaderskie: Fundacja Połączeni Pasją
Scenariusz i reżyseria: Fundacja Flycube, Jacek Spychała

Przezwyciężanie granic ludzkich umiejętności i zarazem popis wirtuozerii oraz aktorskiego kunsztu w wykonaniu Flycube, doskonała muzyka w wykonaniu bębniarzy wiedeńskiego Drumatical Theatre, liczne efekty specjalne, ekstremalne pokazy kaskaderskie w wykonaniu Połączonych Pasją, niezwykle efektowne wykorzystanie możliwości laserów oraz światła to atuty widowiska.

Artyści mają na swoim koncie występy na największych imprezach sportowych m.in. uczestniczyli w ceremonii otwarcia i zamknięcia EURO 2008, finale UEFA Champions League w Atenach, ceremonii otwarcia Olimpiady Azjatyckiej w Katarze oraz wielu innych wydarzeniach na całym świecie.

Ideą cyklu imprez charytatywnych ARTYŚCI - ARTYSTOM "ARENA GWIAZD POŁĄCZONYCH PASJĄ" jest uzyskanie przez Fundację środków pieniężnych oraz rzeczowych na cele statutowe Fundacji.
W ramach statutowych celów Fundacji na kontynuowanie leczenia oraz rehabilitację podopiecznych, chorych i niepełnosprawnych artystów, oraz generowanie kolejnych funduszy, a w rezultacie utworzenie w naszym regionie nowoczesnego, wielofunkcyjnego Ośrodka Rehabilitacyjno - Opiekuńczego dla środowisk twórczych.

Imprezę swoim patronatem objął Prezydent Miasta Łodzi.

Bilety w cenie 30 zł sektory / 40 zł płyta do nabycia od 20 sierpnia w :
STREFIE BILETÓW ul. Piotrkowska 59, Firmie Ewa Stemple ul. Gdańska 63,
Sklepie Muzycznym ALE JAZZ! ul. Pomorska 10
Hali Atlas Arena ul. Bandurskiego 7


  • UWAGA: Treść komunikatów dotyczących wydarzeń pochodzi od ich organizatorów i redakcja nie ponosi za nią odpowiedzialności.

0 osób lubi to


Komentarze Dodaj komentarz

Wydarzenie "ARENA GWIAZD POŁĄCZONYCH PASJĄ" - II EDYCJA nie zostało jeszcze skomentowane - bądź pierwszy!Nie chcesz przepisywać tych słów? Zarejestruj się! (lub Zaloguj)


* pole obowiązkowe

-
Dziennikarstwo obywatelskie - dołącz do redakcji

Kalendarz wydarzeń RSS wydarzenia w Europie

Drzemlikowice, Polska, 23.09.2017 - 23.09.2017
European mime & butoh workshop

więcej wydarzeń >>

-

Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

Zaopiekuj się Seniorem w Tennenbronn. Praca od 17.09. 22.08.2017 Kraj: Niemcy Miasto: Tennenbronn

Dekarz, Niemcy 22.08.2017 Kraj: Niemcy Miasto: Calbe

Praca w CENTRUM Stuttgartu!! 22.08.2017 Kraj: Niemcy Miasto: Stuttgart

3 Elektryków – Berlin 01.08.2017 Kraj: Niemcy

zobacz wszystkie oferty pracy >>

-

Forum europejskie - dyskusje...

Ogłoszenia wszelkiewww.ubezpieczeniaoc.org.pl Bodix Perlo pisze: Kończy się wam ubezpieczenie oc, ac i nie chcecie przepłacać. Zapraszam na >> 17.08.2017 10:13     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieKierowca CE – przyczepa z dźwigiem – 2600 do 3200 € LUKSMANN pisze: LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko: Kierowca >> 14.04.2017 11:29     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieKierowca CE – transport mebli – podwójna obsada – 2400 € LUKSMANN pisze: LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko: Kierowca >> 14.04.2017 11:27     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieKierowca CE – przewóz mebli – międzynarodówka LUKSMANN pisze: LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko: Kierowca >> 14.04.2017 11:27     Ogłoszenia wszelkie

Ogłoszenia wszelkieKierowca C+E plandeka 3/1, €1900-€2000 + diety Pola Materka pisze: Werker Sp. z o. o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego >> 10.03.2017 10:56     Ogłoszenia wszelkie

więcej grup dyskusyjnych >>

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy