Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

CZTERY PORY ROKU to okazja na zaprezentowanie zdolności artystycznych młodych.

CZTERY PORY ROKU to okazja na zaprezentowanie zdolności artystycznych młodych.
Źródło: SXC

Od 2010-09-25 do 2010-09-25

CZTERY PORY ROKU 2010

Dodano: 19.08.2010 Autor: Urszula Cimoch [ 0 komentarzy ]
Kategoria: Kultura / sztuka
Kraj: Polska Miasto: Żywiec
Adres: ul. Grunwaldzka 13
WWW: KlubSrubka.pl

Turniej artystyczny młodych „Cztery Pory Roku - 2010” jest imprezą cykliczną, adresowaną do utalentowanej młodzieży.


Celem Turnieju jest pobudzenie utalentowanej młodzieży z Żywca i okolicy do rozwoju autentycznych, indywidualnych predyspozycji artystycznych, jak i zaproponowanie form kulturalnego spędzania wolnego czasu przez wrażliwą artystycznie młodzież poza ośrodkami szkolnymi, w środowisku zamieszkania.

Proponowane jest kolejne spotkanie artystyczne młodych już na czas po letnich wakacjach.

W obecnej, wznowionej po przerwie spowodowanej modernizacją budynku, w dużej części organizatorzy nawiązują do ogólnej formuły tej imprezy, zmieniając w części dotyczącej plastyki hasło spotkania na IMPRESJE PLASTYCZNE.
Uczestnikiem każdej z proponowanych form może być uczeń gimnazjum lub szkoły średniej. Działania recytatorskie prowadzone będą w tym samym czasie w odrębnych salach. Dlatego potencjalni uczestnicy muszą dokonać wyboru pomiędzy prezentacjami recytatorskimi a dokonaniami plastycznymi.

Wspomniane spotkania artystyczne odbędą się w Klubie „śrubka”, Żywiec, ul. Grunwaldzka 13, w dniu – 25.09.2010 r. (sobota) od godz. 10.00

Oceny prezentacji dokonują wyłącznie sami wykonawcy przyznając w głosowaniu tajnym publiczności, nagrodę symboliczną: dla recytatorów - LAUR ERATO, dla plastyków – PALETĄ LEONARDA. Dla wszystkich uczestników spotkań artystycznych przewidziano dyplomy i upominki książkowe.

Zgłoszenia udziału w imprezie uczestnicy dokonują w terminie do 10 września 2010 r. na kartach zgłoszeń załączonych do regulaminów poszczególnych prezentacji, w biurze Klubu „śrubka”, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 21.00.

Regulaminy i karty zgłoszeń znajdują się na oficjalnej stronie internetowej.  • UWAGA: Treść komunikatów dotyczących wydarzeń pochodzi od ich organizatorów i redakcja nie ponosi za nią odpowiedzialności.

0 osób lubi to


Komentarze Dodaj komentarz

Wydarzenie CZTERY PORY ROKU 2010 nie zostało jeszcze skomentowane - bądź pierwszy!Nie chcesz przepisywać tych słów? Zarejestruj się! (lub Zaloguj)


* pole obowiązkowe

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy