Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Od 2010-08-16 do 2010-08-16

Czat dla przedsiębiorców i nie tylko

Dodano: 11.08.2010 Autor: Piotr Anuszczyk [ 0 komentarzy ]
Kategoria: Konferencje / szkolenia
Kraj: Polska Miasto: Cała Polska
Miejsce: czat online
Adres: powroty.gov.pl
WWW: Powroty
Cena: Wstęp wolny

Wracasz do Polski i chcesz założyć własną firmę? Nie wiesz jak to zrobić, gdzie pójść i co załatwić? Wejdź na czat portalu Powroty.gov.pl i dowiedz się wszystkiego!


Czat dla przedsiębiorców


Portal Powroty.gov.pl zaprasza na czat poświęcony podejmowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce.
Termin czatu: 16 sierpnia 2010 roku w godzinach 16.00 – 18.00

Tematyka konsultacji


Temat czatu: Podejmowanie i prowadzenie oraz rezygnacja z wykonywania działalności gospodarczej w Polsce.
Gość czatu: Elżbieta Michalak – ekspert Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
W czasie spotkania z Internautami ekspert wyjaśni m. in.:
  • jaką procedurę administracyjną trzeba przejść aby założyć własną firmę;
  • skąd pozyskać środki na rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej;
  • jak właściwie prowadzić firmę.
Jeżeli nie będziesz mógł uczestniczyć w rozmowie w poniedziałek 16 sierpnia, zostaw pytanie dla eksperta na portalu Powroty.gov.pl. Nasz gość udzieli odpowiedzi podczas spotkania i wraz z zapisem rozmowy będzie ona dostępna w dziale Archiwum czatów.
Pytanie można zostawić tutaj.

Redakcja portalu Powroty.gov.pl zaprasza wszystkich, którzy myślą bądź zdecydowali się już na powrót do kraju do aktywnego udziału w cyklicznych spotkaniach z ekspertami odbywającymi się na czatach oraz zadawania pytań przez naszą stronę internetową. Gośćmi portalu są zazwyczaj przedstawiciele administracji rządowej, władz samorządowych, reprezentanci pracodawców i związków zawodowych oraz eksperci z wielu dziedzin takich jak podatki, ubezpieczenia zdrowotne i społeczne, edukacja a także doradcy zawodowi.
Na stronie można znaleźć setki artykułów, informacji, odpowiedzi na pytania oraz zapisy treści poszczególnych czatów, a także forum.
Źródło: Redakcja www.powroty.gov.pl


  • UWAGA: Treść komunikatów dotyczących wydarzeń pochodzi od ich organizatorów i redakcja nie ponosi za nią odpowiedzialności.

0 osób lubi to


Komentarze Dodaj komentarz

Wydarzenie Czat dla przedsiębiorców i nie tylko nie zostało jeszcze skomentowane - bądź pierwszy!Nie chcesz przepisywać tych słów? Zarejestruj się! (lub Zaloguj)


* pole obowiązkowe

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy