Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

www.wesele-live.pl

www.wesele-live.pl

Miejscowość:Białystok
Branża:Serwis internetowy / portal
WWW:Internetowa transmisja na żywo z uroczystości okolicznościowych


Czym jest www.wesele-live.pl?
Wesele-Live.pl to pierwsze w Polsce miejsce w Internecie, gdzie możesz obejrzeć na żywo transmisję z wesel oraz każdej innej uroczystości.


Oferta

Do kogo jest skierowane www.wesele-live.pl?
Jeśli jesteście Państwo właścicielami sali bankietowej i chcielibyście poszerzyć wachlarz swojej działalności o innowacyjną e-usługę transmisji z imprez w Państwa salach skontaktujcie się z nami. My całkowicie za darmo zajmiemy się instalacją kamery. To naprawdę nic nie kosztuje, a podnosi prestiż i zdecydowanie zwiększa konkurencyjność Waszego lokalu.

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub usługodawcą związanym z branżą weselną i pokrewną rozrywkową możesz również za darmo reklamować się w naszym serwisie. Wystarczy, że na www.wesele-live.pl założysz konto i wpiszesz swoją firmę w danej kategorii. Nowatorska forma www.wesele-live.pl gwarantuje, że dotrze do Twojej oferty szerokie grono potencjalnych klientów.
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy