Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Weronika Surówka
Punkty:
220 pkt. ranking >>

Weronika Surówka

Miejscowość: Kraków


W Chinach dokonano egzekucji obywatela Wielkiej Brytanii Polityka

W Chinach dokonano egzekucji obywatela Wielkiej Brytanii

Czy przemyt narkotyków jest na tyle szkodliwym społecznie czynem, że zasługuje na karę śmierci? Szczerze wątpię.

29.12.2009 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon:

Barack Obama odebrał Nobla w Oslo Polityka

Barack Obama odebrał Nobla w Oslo

A ja uważam, że jemu się to nie należy. Dali mu ją ponieważ jest czarnoskóry i stał się prezydentem a nie za faktyczne zasługi których ma tyle samo co inni albo i mniej bo nie miał czasu, żeby zrealizować wszystko,co zapowiadał. A fakt, że jest związany z Afganistanem czyni jego POKOJOWĄ nagrodę śmieszną.

10.12.2009 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon:

MTS zaczął badać sprawę niepodległości Kosowa Polityka

MTS zaczął badać sprawę niepodległości Kosowa

Traktat z Lizbony zmienia zakres intytucjonalny podejmowanych decyzji,wydaje mi się jednak, że do osiągnięcia consensusu w takich sprawach jak Kosowo potrzeba też innej zmiany. Państwa powinny zrewidować swój sposób postrzegania i zacząć wreszcie dochodzić do wniosku, że UE składa się z nich a nie jest osobną instytucją, która podejmuje za nich decyzje.

01.12.2009 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon:

Włochy: krzyże zabronione w szkołach Społeczeństwo

Włochy: krzyże zabronione w szkołach

Zgadzam się w pełni z Feverem. Przeczytałam ostatnio jakiś artykuł - bodajże w "Tygodniku Powszechnym", ale nie to jest ważne. Padły tam mądre słowa mówiące, że mniejszość nie może zapominać, że większość przy akceptowaniu mniejszości nadal pozostaje w większości. I wszyscy muszą wzajemnie szanować swoje prawa. Natomiast wydaje mi się, że nie mam nic przeciwko temu, aby koło krzyża zawisły znaki innych religii, jeśli ktoś będzie o to prosił. Ostatecznie wszyscy w coś wierzymy i to "coś" ma wspólny mianownik.

04.11.2009 [ 4 komentarze ] Liczba odsłon:

Europejczycy będą żyć ponad 100 lat Zdrowie

Europejczycy będą żyć ponad 100 lat

Żeby dożyć 100 lat najpierw trzeba sobie na to "zapracować". Średnia życia naszych mężczyzn wynika z prowadzonego przez nich trybu życia - używki, stres. Na takie rzeczy nie ma złotego środka. Więc prawdopodobnie setka będzie możliwa do osiągnięcia przez osoby które stosując się do ogólnych zaleceń zdrowego życia dostaną leki na choroby, które mogłyby spowodować u nich szybszą śmierć.

02.10.2009 [ 3 komentarze ] Liczba odsłon:

Polacy mistrzami Europy w siatkówce Sport

Polacy mistrzami Europy w siatkówce

gratulacje dla naszych! :)

14.09.2009 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon:Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy