Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Konto Usunięte
Punkty:
143 pkt. ranking >>
Ulubione kraje Ranking
Nie podano

Konto Usunięte

Miejscowość: Poznań


Niemcy - najsilniejsza europejska gospodarka w tarapatach Polityka

Niemcy - najsilniejsza europejska gospodarka w tarapatach

Niemcy od lat postrzegane są jako jedna z największych potęg gospodarczych Europy. Liczące 82 miliony mieszkańców państwo jest największym rynkiem w Unii Europejskiej. Jeszcze trzy lata temu Produkt Krajowy Brutto Niemiec wynosił 2 302 miliarda euro, czyli około 28 012 euro na jednego mieszkańca. Światowy kryzys nie ominął jednak europejskiego giganta.

27.04.2009 [ 0 komentarzy ] Liczba odsłon: 1876 Liczba znaków: 3198

Bieg po zdrowie – UE nadaje tempo Zdrowie

Bieg po zdrowie – UE nadaje tempo

Wraz w akcesją do Unii Europejskiej Polacy dołączyli do jednych z najbardziej sportowo aktywnych obywateli na świecie. Co trzeci mieszkaniec UE uprawia sport zawodowo lub rekreacyjnie. Czy to wynik mody, zwyczajów czy stylu życia? A może wynik uregulowań prawnych, narzuconych przez UE? Pytanie pozostaje otwarte. Wygląda jednak na to, że to w tym największym europejskim biegu po zdrowie to właśnie Unia nadaje tempo.

20.04.2009 [ 2 komentarze ] Liczba odsłon: 1904 Liczba znaków: 3290

Europejska Stolica Kultury - sprawdź loga polskich miast! Kultura

Europejska Stolica Kultury - sprawdź loga polskich miast!

Do wyboru Europejskiej Stolicy Kultury w Polsce jeszcze daleko, jednak szum wokół wydarzenia, które może na długo zmienić wizerunek każdego miasta, nie milknie. Jedynym polskim miastem, które w przeszłości zostało wyróżnienie tym tytułem, był Kraków. Teraz czas na kolejną szansę - w 2016 roku jako Europejskie Stolicy Kultury zostanie wybrane jedno polskie i jedno hiszpańskie miasto. Kto startuje w tym wyścigu i co zyska?

20.04.2009 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon: 6311 Liczba znaków: 3635

Napoje energetyzujące dzielą Europę Zdrowie

Napoje energetyzujące dzielą Europę

Chcesz kupić i "dodać sobie skrzydeł"? Uważaj - nie wszędzie jest to legalne.

20.04.2009 [ 1 komentarz ] Liczba odsłon: 2859 Liczba znaków: 1425

<< Wstecz  1  2  


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy