Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Porady prawa pracy w Anglii.

Porady prawa pracy w Anglii.

Internetowy serwis porad prawa pracy w UK.

Miejscowość:Milton KeynesAdres:Lennon Street
Branża:Prawo
WWW:Prawo Pracy w UK | Prawa Pracownicze w Anglii | Pisma i Listy do Pracodawcy


Powstaliśmy w 2008 roku, z myśla niesienia pomocy z zakresu Prawa Pracy polonii w Anglii w niepowtarzalny dotąd sposób. Naszym celem jest stworzenie serwisu dostępnego dla Każdego , w każdym miejscu i na każda kieszeń.

Pomoc i doradztwo personalne prowadzone przez PrawoPracywUK.org.uk jest internetowym serwisem służącym rada i pomocą, skierowanym głownie dla prywatnych osób pracujących w UK. Porady serwisu Korona oparte są na bieżącym prawie pracy w Wielkiej Brytanii i poparte są wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii.

Nasi Eksperci to Employee Relation Advisors pracujący od wielu lat na rynku pracy w UK. Profesjonaliści z zakresu Prawa Pracy w UK z kwalifikacjami CIPD -Chartered Institute of Personnel and Development w Londynie, to gwarancja Twojego sukcesu!


Oferta

Poprzez profesjonalną pomoc i doradztwo naszych Ekspertów z zakresu Prawa Pracy umożliwiamy polakom pracującym w Anglii ogólnodostępny, łatwy w obsłudze i rzetelny internetowy serwis porad prawnych na każda kieszeń.

Masz problem? Wystarczy zapytać!


•absencja w pracy

•proces dyscyplinarny

•skargi i zażalenia

•prawa macierzyńskie

•sporządzanie pism i listów

•proces apelacji

oraz inne usługi z zakresu prawa pracy


Nasi Eksperci zredagują wszelkiego rodzaju listy, pisma, podania czy apelacje do Twojego Działu Personalnego.

Nasi klienci maja do wyboru trzy opcje porad, w zależności jak szybko pragną otrzymać odpowiedź. Prezentujemy opcje 48h, 3 dniowa i 7 dniowa.

Nasz system składania zamówienia o poradę nie wymaga logowania, jest szybki i łatwy w obsłudze.
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy