Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Gastronomia / Catering

Kelner/ka

Kraj: Włochy Miasto: Sestriere Piemont
Dodano: 06.12.2013 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: karolina.kulig@jrtgroup.com.pl
Firma : JRT GROUP

Agencja zatrudnienia JRT GROUP KRAZ 9814 dla swojego klienta z branży gastronomicznej poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze: Kelnerki- miejsce pracy restauracja w centrum miasta Sestriere Piemonte.
Wymagana dyspozycyjność na okres od 20 grudnia 2013 do min. końca marca 2014 r.
Wymagana dobra znajomość języka włoskiego oraz głównie rosyjskiego, inne, jak ang lub niemiecki będą dodatkowym atutem.


Forma kontaktu


CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy: karolina.kulig@jrtgroup.com.pl w nieprzekraczalnym terminie do 15 grudnia 2013 wraz z dopisaniem klauzuli \" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z 2002r., Nr101, poz. 923 ze zm\"

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy