LSJ Group Ogłoszenie dodał/a:
LSJ Group
Wyślij wiadomość

Branża: Opieka / Au pair

Opiekun / Opiekunka Live In - Wielka Brytania

Kraj: Wielka Brytania Miasto: Hartlepool
WWW: http://www.lsj.pl
E-mail: marketing@lsj.pl
Firma : LSJ Agencja Pracy

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIEKUN/KA LIVE-IN
Miejsce pracy: Hartlepool, Wielka Brytania

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi – warunek konieczny,
- empatia, życzliwość i otwartość na ludzi,
- gotowość do pracy i zamieszkania w domu podopiecznego.

OBOWIĄZKI:
- opieka nad starszą kobietą cierpiąca na demencję semantyczną,
- przygotowywanie posiłków i utrzymywanie mieszkania w czystości,
- pomoc i wspieranie podopiecznej we wszystkich czynnościach dnia codziennego.

WYNAGRODZENIE:
- 400 GPB brutto tygodniowo,
- bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie.

OFERUJEMY:
- możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy,
- pracę na terenie północno-wschodniej Anglii,
- pomoc w organizacji przejazdu do Anglii,
- stałą opiekę polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV w języku polskim i języku angielskim na adres: opieka@lsj.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów:
Marta Baliga: (91) 814 52 54 ; kom. 509 834 203

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LSJ Agencja Pracy Ireneusz Sozański, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym również do przekazywania innym pracodawcom lub ich przedstawicielom na terytorium RP i poza jej granicami, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

LSJ Agencja Pracy
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 55; tel. kom. 509 834 203

Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

Serwis elektroniki przemysłowej. 04.12.2014 Kraj: Holandia Miasto: Grou

Hydraulik Przemysłowy 16.12.2014 Kraj: Norwegia Miasto: Stavanger

WOŁOWY WYKRAWACZ LUB UBOJOWIEC, HOLANDIA 04.12.2014 Kraj: Holandia

monter pvc i linoleum 17.12.2014 Kraj: Niemcy Miasto: Schwandorf

zobacz wszystkie oferty pracy >>

Praca za granicą - artykuły

Audyt językowy a zarządzanie kompetencjami językowymi w firmie Do rozwijania działalności firmy na arenie międzynarodowe...

Porady dla osób pracujących za biurkiem Osoby pracujące za biurkiem, spędzające większość czas...

Jak zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? Dziś w Polsce ciężko jest dostać wymarzoną posadę, wie...

Ostatnio komentowane