Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Inne

kelnerki barmanki hostessy opiekunki

Kraj: Włochy Miasto: Cotronei
Dodano: 07.08.2013 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: ilonakrasko@wp.pl
Firma : ilona

Poszukujemy pracownic w wieku od 18 do 40 lat do pracy we wloszech na stanowiska:
-kielnerki
-barmanki
-hostessy
-opiekunki osob starszych
-pomoc kuchenna(zmywak)
Oferujemy:
-wysokie zarobki(w zaleznosci od prezencji i od piastowanego stanowiska,wynagrodzenie wacha sie od 500 do 1000 euro na m-c na czysto)
-kursy jezyka wloskiego
-mieszkanie i wyzywienie gratis
-pomoc w uzyskiwaniu dotacji unijnych
Wymagamy:
-dyspozycyjnosc
-mila aparycje
-minimum doswiadczenia na wyzej wymienionych stanowiskach
Znajomosc jezyka mile widziana,lecz nie jest to warunek.CV i pelne dwa zdiecia prosimy wysylac na e-mail:ilonakrasko@wp.pl lub dzwonic00393891872732,lub skype:anna.krasko2.Prosimy dzwonic w godzinach od 18 do 20 wieczorem.Wyjazdow nie kredytujemy.dzialamy na poludniu wloch prowincja Cosenza i Crotone.


Forma kontaktu


e-mail:ilonakrasko@wp.pl
tel.kom:00393891872732
tel.domowy:0039096246106

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy