EUROWORK Ogłoszenie dodał/a:
EUROWORK
Wyślij wiadomość

Branża: Produkcja / Przemysł

Pracownik produkcyjny- produkcja kosmetyków

Kraj: Holandia
E-mail: holandia@eurowork.net.pl
Firma : EUROWORK

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta z Holandii, poszukujemy osób na stanowisko:
ze znaj. j. angielskiego!
Miejsce pracy: Etten-Leur, Holandia
Przyjazd do Holandii: 07.04.2013
Obowiązki:
produkcja kosmetyków, zapachów, soli do kąpieli, kremów itp.
mieszanie składników
składanie opakowań
przyklejanie naklejek
przyklejanie kodów
pakowanie
czyszczenie
Oferujemy:
Wynagrodzenie wg stawek wiekowych (euro brutto/h):
-18 lat : 6 euro
-19 lat : 6 euro
-20 lat : 6 euro
-21 lat : 6,42 euro
-22 lat : 7,53 euro
-23 i więcej lat : 8,87 euro
Zakwaterowanie, zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika, wg stawek wiekowych (euro/tydzień):
-18 lat : 58 euro
-19 lat : 58 euro
-20 lat : 58 euro
-21 lat : 63 euro
-22 lat : 70 euro
-23 i więcej lat : 75 euro
Ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika: 20,75 euro/tyg
Długość kontraktu: min. 6 miesięcy
Ilość godzin pracy w tygodniu: ok. 40 h/tyg, mogą zdarzyć się tygodnie gdzie będzie ok. 32 h
Godziny pracy: 8:00-16:30
Wymagania:
min. komunikatywna znajomość j. angielskiego- sprawdzana rozmową z naszym konsultantem
umiejętność pracy w szybkim tempie
dokładność, zwracanie uwagi na szczegóły
umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie
mile widziane prawo jazdy
osobisty przyjazd do naszego biura, do Katowic, na rozmowę kwalifikacyjną

Kontakt:Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem „Produkcja kosmetyków”
Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

Opiekunka 10.12.2014 Kraj: Niemcy Miasto: Norymbergia

Kierowca CE – naczepa – Lipsk 12.12.2014 Kraj: Niemcy

Supervisor prób ciśnieniowych 05.12.2014 Kraj: Finlandia Miasto: Rauma

Środowiskowa opiekunka osób starszych Anglia 16.12.2014 Kraj: Wielka Brytania Miasto: Anglia

zobacz wszystkie oferty pracy >>

Praca za granicą - artykuły

Audyt językowy a zarządzanie kompetencjami językowymi w firmie Do rozwijania działalności firmy na arenie międzynarodowe...

Porady dla osób pracujących za biurkiem Osoby pracujące za biurkiem, spędzające większość czas...

Jak zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? Dziś w Polsce ciężko jest dostać wymarzoną posadę, wie...

Ostatnio komentowane