Branża: Produkcja / Przemysł

Pracownik produkcji wiatraków (Niemcy)

Kraj: Niemcy Miasto: Dolna Saksonia
WWW: http://www.zeitmann.pl
E-mail: rekrutacja@zeitmann.pl
Firma : Zeitmann

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy zajmującej się energetyką wiatrową poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji wiatraków
Stanowiska na których będą zatrudnieni kandydaci: pomocnik produkcyjny, stolarz, malarz, ślusarz, mechanik, formierz, montażysta profili

Niemcy, Dolna Saksonia
Termin rozpoczęcia pracy: 11.06.2012 oraz 18.06.2012

Obowiązki:
- Produkcja, obróbka, montaż i przetwarzanie podzespołów oraz elementów konstrukcyjnych,
- Produkcja gotowych modułów,
- Obsługa maszyn przetwarzających tworzywa sztuczne oraz kauczuk.

Wymagania:
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec,
- Doświadczenie w produkcji, przetwarzaniu lub obróbce tworzyw sztucznych,
- Umiejętność szybkiego uczenia się i zdolność do samodzielnej pracy,
- Zdolności manualne,
- Mile widziane osoby znające język Niemiecki.
Oferujemy:
- Tygodniowy czas pracy,
- Trzy zmianowy system pracy,
- Wynagrodzenie taryfowe, plus dodatki, zmianowe, premie świąteczne,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony ,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Pomoc i organizacje wyjazdu do Niemiec.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 262 67 32 lub o przesyłanie CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim) drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Produkcja/Wiatraki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

Opiekunka osób starszych (środowiskowa oraz Live in) 25.11.2014 Kraj: Wielka Brytania Miasto: Anglia

Elektryk z dobra znajmoscia jez. niemieckiego! 15.12.2014 Kraj: Niemcy Miasto: Stuttgart

Opiekunka dla 80-letniego Pana w Niemczech 18.12.2014 Kraj: Niemcy Miasto: Traunstein

Oklejanie Elementow Samochodowych 03.12.2014 Kraj: Wielka Brytania Miasto: Birmingham

zobacz wszystkie oferty pracy >>

Praca za granicą - artykuły

Audyt językowy a zarządzanie kompetencjami językowymi w firmie Do rozwijania działalności firmy na arenie międzynarodowe...

Porady dla osób pracujących za biurkiem Osoby pracujące za biurkiem, spędzające większość czas...

Jak zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? Dziś w Polsce ciężko jest dostać wymarzoną posadę, wie...

Ostatnio komentowane