Ogłoszenie dodał/a:
Concept Plus
Wyślij wiadomość
Branża: Budownictwo / Architektura
Brukarz (k/m) - Niemcy
Kraj: | Niemcy | Miasto: | Emsland |
Dodano: | 20.05.2020 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE | ||
E-mail: | bydgoszcz@cp-personal.com | ||
Firma : | Concept Plus |
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:
Brukarz (k/m) - Niemcy
Miejsce pracy: Emsland
Zakres obowiązków:
●Wykonywanie typowych prac w zakresie budowy dróg, w szczególności prac brukarskich (układanie krawężników, cięcie kamieni, wytyczanie dróg itp.)
●Obsługa małych urządzeń budowlanych
Oferujemy:
●Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
●Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 € brutto/h w zależności doświadczenia zawodowego – zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki
●Praca w zmotywowanym zespole
●Komfortowe zakwaterowanie
Wymagania:
●Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - wymóg konieczny
●Prawo jazdy kat. B
●Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność
●Znajomość języka niemieckiego mile widziana
●Zdolność do szybkiego przystosowania się
●Umiejętność pracy w grupie
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50
Forma kontaktu
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50
UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).
Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:
- wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
- w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
- adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
- pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl