Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Inne

Pakowanie słodyczy i innych produktów

Kraj: Holandia
Dodano: 29.10.2018 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: rekrutacja@fidess.pl
Firma : fidess

Szukasz pracy na produkcji? Interesuje Cię wyjazd na długi okres czasu, do stałej pracy? To oferta dla Ciebie. Aplikuj sam lub poleć ją znajomym.

Stanowisko: Pakowanie produktów

Praca w Holandii w okolicach miejscowości Oosterhout. Praca na sortowni (hala) przy przepakowywaniu i układaniu produktów z dużych kartonów do mniejszych, składaniu kartonowych regałów i układaniu na nich produktów. Produkty takie jak słodycze i cukierni (M&Ms, Snickers, Mars), ketchupy (Heinz), słoiczki dla dzieci itp. Lekka praca w temperaturze pokojowej, dla kobiet i mężczyzn (również dla par). Norma pracy wynosi ok 40h tygodniowo. Proste prace niewymagające doświadczenia, pracownik zostaje przeszkolony do pracy. Wyjazdy do pracy organizujemy co tydzień, w weekendy. Dodatkowych szczegółów oferty udzielimy kandydatom którzy zakwalifikują się do procesu rekrutacji.

Oferujemy:
- legalną prace u sprawdzonego pracodawcy (CAO)
- zakwaterowanie (€90 na tydzień, zobacz zdjęcia lokacji na naszej stronie www)
- ubezpieczenie (€22.40 na tydzień)
- bezpłatny transport do pracy
- opiekę polskiego koordynatora
- organizację i rezerwację transportu za granicę
- wynagrodzenie godzinowe brutto €9.20
- szczegółową prezentację warunków zatrudnienia

Wymagania:
- chęć i motywacja do pracy
- dyspozycyjność do pracy na min. 3 miesiące (możliwa praca nawet na stałe)
- znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym
Zainteresowała Cię ta oferta?

Zadzwoń lub napisz do nas:
✉ rekrutacja@fidess.pl
☎ +48 32 739 00 79 (pn-pt 9:00-13:00)

Inne nasze oferty możesz sprawdzić tu: www.fidess.pl/jobs.
_____________________________________________________________________

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii; FIDESS Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
* dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.


UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy