Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Inne

Pracownik magazynu - zbieranie zamówień / order picker

Kraj: Holandia
Dodano: 29.10.2018 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: rekrutacja@fidess.pl
Firma : fidess

Szukasz pracy w rzetelnej firmie? Zależy Ci na długotrwałym zatrudnieniu z gwarancją godzin oraz miłą atmosferą w pracy? To oferta dla Ciebie. Zaaplikuj sam lub poleć ją znajomym.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Praca w Holandii w okolicach miejscowości Emmeloord lub Zwaagdijk. Praca na magazynie przy załadunku, rozładunku kontenerów, zbieraniu zamówień. Praca w ciepłym, suchym miejscu - produkty wyposażenia domu, artykuły biurowe, zabawki, narzędzia itp. Praca zarówno dla kobiet (lżejsze prace dla Pań) jak i dla mężczyzn. Dodatkowych szczegółów oferty udzielimy kandydatom którzy zakwalifikują się do procesu rekrutacji.

Termin wyjazdu do pracy ustalamy indywidualnie z każdym kandydatem.

Oferujemy:
- gwarantowane godziny pracy (38,75 tygodniowo)
- legalne, długotrwałe zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
- zakwaterowanie (sprawdź zdjęcia lokacji na naszej stronie internetowej)
- ubezpieczenie (€19,95 na tydzień)
- bezpłatny transport do pracy na terenie Holandii
- opiekę polskiego koordynatora
- organizację i rezerwację transportu za granicę
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe brutto (dla osób powyżej 22 roku życia, znających język angielski: €11,92, dla osób nie znających języka: €10,60)
- legalne zatrudnienie
- szczegółową prezentację warunków zatrudnienia

Czego wymagamy?
- motywacji do pracy
- dyspozycyjności do pracy na okres minimum 5 miesięcy
- aktualnego zaświadczenia o niekaralności
- znajomości języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym (test sprawdzający znajomość języka odbędzie się podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

Zainteresowała Cię ta oferta?
Zadzwoń lub napisz do nas:
✉ rekrutacja@fidess.pl
☎ +48 32 739 00 79 (pn-pt 9:00-13:00)

Inne nasze oferty możesz sprawdzić tu: www.fidess.pl/jobs.
_____________________________________________________________________

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii; FIDESS Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
* dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.


UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy