Sherpa Force Ogłoszenie dodał/a:
Sherpa Force
Wyślij wiadomość

Branża: Rolnictwo / Ogrodnictwo / Środowisko

Pracownik szklarni - pomidory

Kraj: Holandia Miasto: Someren
WWW: http://www.handstowork.pl/praca/pracownik-szklarni-pomidory-h004.html#13
E-mail: torun@handstowork.pl
Firma : Sherpa Force

Opis stanowiska:
• Obrywanie liści oraz kwiatów
• Owijanie roślin w specjalnie przygotowane sznurki
• Obniżanie sznurków i roślin

Wymagania:
• Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym pozwalająca na zrozumienie podstawowych instrukcji
• Doświadczenie jako pracownik szklarni przy obrywaniu liści i kwiatów, owijaniu, oraz przy zrywaniu pomidorów
• Odpowiedzialność oraz elastyczność
• Umiejętność pracy na różnych stanowiskach pracy
• Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Oferujemy:
a. Pracę za granicą w międzynarodowym środowisku
b. Kompleksową obsługę w trakcie pracy oraz po pracy
c. Możliwość stałej współpracy

Rodzaj pracy: Praca stała.

Stawka: 8,22 €.

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację pod adresem: praca w holandii

Forma kontaktu

Cv prosimy wysyłać na adres email: torun@handstowork.pl.
Sherpa International Force Sp. z o.o. Doradztwo Personalne
87-100 Toruń, ul. Mostowa 22/1
Tel: +48 (56) 651 16 66, Fax. +48 (56) 651 70 23

Sherpa Force Sp. z o.o. Doradztwo Personalne
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).