Branża: Budownictwo / Architektura

Malarz z niemieckim lub angielskim, Salzburg Austria

Kraj: Niemcy Miasto: Salzburg
E-mail: info@polfach.de
Firma : Agencja Pracy PolFach

Malarz z doświadczeniem, komunikatywny niemiecki lub angielski, Salzburg Austria

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie austriackiej firmy budowlanej z miasta Salzburg: Malarza. Wymagane jest doświadczenie i komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Opis / Obowiązki:
• Miejsce pracy: okolice Miasta Salzburg, Austria
• Termin rozpoczęcia pracy od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
• Praca jest na stałe, bezpośrednio w austriackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach malarsko / tynkarskich
• Praca na pełny etat, od poniedziałku do soboty, ok. 170 do 220 godz. miesięcznie
• Praca możliwa w systemie 20 do 24 dni pracy, 10 dni wolne (możliwość zjazdu do Polski)
• Główne zadania:
• Malowanie ścian zewnętrznych I wewnętrznych budynku
• Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych
• Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
• Ocieplanie budynków

Wymagania:
• Młody wiek, dobra kondycja fizyczna
• Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem (szkoła zawodowa, czeladnik albo mistrz)
• Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz
• Konieczna komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
• Konieczne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
• Stawka godzinna brutto: od 13,50 euro (podwyżka w zależności od kwalifikacji)
• Wypłata wszystkich godzin
• Zarobek miesięczny netto ok. 1800 do 2300 euro
• +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: 3600 do 4600 euro
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy