Branża: Opieka / Au pair

Opiekunka osób starszych/31535 Neustadt/03.06.18

Kraj: Niemcy Miasto: 31535 Neustadt
Dodano: 22.05.2018
E-mail: yvonne-n@wp.pl
Firma : Yvonne-N Sp. z o.o.

Opieka dotyczy małżeństwa w wieku 89 lat.
Mieszkanie ma 130 m2. Dla Opiekunki osobny pokój 12m2(łóżko, szafa, stół) oraz dostęp do Internetu.

Podopieczny: 175 cm wzrostu, waga ok. 80 kg. Podopieczny jest osobą sprawną umysłowo lecz lekko zapominalską, długo spożywa posiłki oraz wymaga transferu z łóżka na wózek/z wózka na łóżko(2 x dziennie), wstaje ok. godziny 8:00, kładzie się spać ok. 20:00, w ciągu dnia dużo czasu spędza oglądając TV. Pielęgniarki przychodzą raz dziennie umyć podopiecznego.

Choroby podopiecznego: problemy z poruszaniem się(paraliż dolnej części ciała), nietrzymanie moczu, osłabienie z racji wieku, rany na głowie(córka podopiecznego zmienia opatrunki).

Podopieczna: demencja (leki wyciszające podawane są 4x dziennie), porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego(nie jest wymagany transfer), wymaga pomocy w korzystaniu z toalety, wkładki zakładane są na dzień, na noc pampers.

Choroby podopiecznej: demencja, problemy z poruszaniem się, lekkie nietrzymanie moczu(na dzień zakładane są wkładki, na noc pampersy).

Pomoce medyczne: wózek inwalidzki.

Obowiązki Opiekunki: przygotowywanie oraz podawanie posiłków, codzienna higiena ciała, kąpiel podopiecznej 2x w tygodniu, pomoc w ubieraniu, rozbieraniu, sprzątanie, zmiana pampersów, transfer z wózka na łóżko/z łóżka na wózek.(podopieczny), robienie zakupów.

Termin pracy: 03.06.2018 - na 2 miesiące.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenia.

Forma kontaktu

Sposób aplikowania

Panie zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej na naszej stronie internetowej www.betreuerin-polen.com bądź o kontakt pod nr tel. 76 724 05 52 lub 519 747 529. Nasz mail: info@yvonne-n.eu.

Yvonne-N Spółka z o.o. ul. Rynek 67, 67-200 Głogów, tel. 76 724 05 52

Filia w Koszalinie, ul. Młyńska 55/2, 75-422 Koszalin, tel. 519 747 529

ZAPRASZAMY!!!

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy