Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Logistyka / Spedycja / Transport

Operator wózka/ magazynier– 11,00 Euro brutto/h + wysoka dieta

Kraj: Niemcy Miasto: Heilbronn
Dodano: 30.04.2018 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: praca@mondi-polska.pl
Firma : Mondi PolskaMondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator wózka / magazynier – 11,00 Euro brutto/h + wysoka dieta!Miejsce pracy: Niemcy, Bad Mergentheim - niedaleko Heilbronn

Firma: oferujemy pracę w prestiżowej znanej na całym świecie firmie, będącej ikoną niemieckiego przemysłu, specjalizującej się w zakresie produkcji materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej.Rodzaj umowy: umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony.Wymiar pracy: pełen etat (Praca na 2 zmiany: 6:15 - 15:00 oraz 9:00-18:00).Język niemiecki: minimum poziom podstawowy.Zadania: Obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składu (magazyn do 11 metrów), komisjonowanie towarów (towary przeważnie drobnicowe, jednak mogą zdarzać się wysyłki ważące 20-25kg).Wymagane kryteria: doświadczenie na podobnych stanowiskach, uprawnienia na wózki widłowe, odpowiedzialność, rzetelność, prawo jazdy kat. B będzie dużym atutem.

W zamian oferujemy:

stawkę godzinową 11 € brutto a także atrakcyjną premię dzienną netto 15 lub 25 € netto/dzień. Wysokość stawki zależy od doświadczenia i poziomu języka niemieckiego!
zorganizowane zakwaterowanie,
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora zarówno w Polsce, jak w Niemczech - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.).Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub bezpośrednio na adres email: praca@mondi-polska.pl lub kontakt telefoniczny:+ 48 500 456 300

(kontakt od pon- pt w godz. 8-16)Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. ”Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.


Forma kontaktu


500456300

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy