Branża: Produkcja / Przemysł

Stolarz Meblowy

Kraj: Niemcy Miasto: Rózne Lokalizacje
WWW: http://www.eurowelt.com.pl
E-mail: info@eurowelt.com.pl
Firma : EURO WELT Agencja Pośrednictwa Pracy

Euro Welt - Jesteśmy certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy( nr rejestru 12809) zajmującą się procesem rekrutacji polskich pracowników do niemieckich przedsiębiorstw. Współpracujemy z rzetelnymi, niemieckimi firmami, które zapewniają Państwu bardzo dobre warunki zatrudnienia, stały kontakt i opiekę. Wypłaty zawsze na czas!

Obecnie ,dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
STOLARZ MEBLOWY

Miejsce pracy: Niemcy, różne lokalizacje
Rozpoczęcie projektu: marzec 2018

OPIS PRACY
Praca na niemieckich warunkach ,z PEŁNYM PAKIETEM SOCJALNYM, dostępem do opieki medycznej oraz stałym WSPARCIEM KOORDYNATORÓW na każdym etapie współpracy.

ZADANIA:
- montaż i demontaż mebli w sklepie meblowym(zgodnie z planem)
- montaż i demontaż całych ekspozycji(ścianki wiórowe)

WYMAGANIA
- wykształcenie jako STOLARZ lub min. 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe jako monter mebli
- mile widziana komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- odpowiedzialność
- chęć podjęcia pracy za granica
- własny samochód będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
- wypłatę zawszę na czas (w razie potrzeby możliwe są również wcześniejsze przelewy)
- wynagrodzenie:9,85 Euro brutto/h +30 Euro netto diety, soboty:11 Euro netto/h
- zarobki netto (na I Steuerklasse): 2000 Euro-2240 Euro
- zakwaterowanie płatne przez pracownika, koszty uzależnione od lokalizacji
- wszelkie świadczenia przysługujące pracownikowi w kraju zatrudnienia ( ubezpieczenie socjalne, emerytalne, chorobowe)
- pomoc z załatwianiu wszelkich formalności (zameldowanie ,urząd skarbowy, zakwaterowanie)
- możliwość rozwoju, nabywania doświadczenia oraz długofalowej współpracy

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA PRACY? NIE ZWLEKAJ !APLIKUJ JUŻ TERAZ I DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH PRACOWNIKÓW!

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji na adres: info@eurowelt.com.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli o Ochronie Danych Osobowych.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 660 080 799 (dni robocze od 8:30-16:00)

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy