Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Budownictwo / Architektura

Wszechstronny elektryk/ Geldrop (Holandia)

Kraj: Holandia Miasto: Geldrop
Dodano: 12.02.2018 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://www.jobxion.pl
E-mail: rekrutacja@jobxion.pl
Firma : Jobxion

Nasz klient wie o instalacjach elektrycznych wszystko. Wykonuje kompleksowe prace zarówno w budynku użyteczności publicznej, jak i w domach prywatnych.
Pierwszy dwutygodniowy projekt będzie w okolicy Den Bosch. Dla fachowców, którzy się sprawdzą, Klient ma do zaproponowania kolejne projekty w okolicy. Dzięki temu masz szansę pracować w znanym zespole i nie zmieniać miejsca swojego zakwaterowania.

Wymagania:
- doświadczenie w instalacjach elektrycznych (sieci, oświetlenie, zasilanie)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (lub niderlandzkiego)
- certyfikat VCA (jeśli nie masz- pomożemy zdobyć)
- prawo jazdy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
- holenderską umowę o pracę
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie w dobrym standardzie
- opiekę polskiego koordynatora
- elektronarzędzia i ubrania robocze
- jeśli masz własny samochód- możesz dostać dodatek do 50 euro tygodniowo plus dopłacimy kilometrówkę za dojazdy!
- jeśli zdasz VCA za pierwszym razem, opłacamy kurs, dla chętnych lekcje niderlandzkiego.

O Jobxion
Jobxion Poland sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy tymczasowej (KRAZ 13137). Działamy na zlecenie Jobxion Vakmensen BV, która na holenderskim rynku działa ponad 12 lat i należy do NBBU- Holenderskiego Stowarzyszenia Agencji Pośrednictwa Pracy i Tymczasowego Zatrudnienia.
Specjalizujemy się TYLKO w rekrutacji pracowników budowlanych. Jako pracodawca skrupulatnie przestrzegamy CAO- holenderskiego układu zbiorowego płac.


Forma kontaktu


Jak aplikować?
Wyślij CV na adres: rekrutacja@jobxion.pl
Znajdź swojego rekrutera: http://jobxion.pl/zawody/elektromonter

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń: 507 745 663, 798 834 026, 502 419 115.Obowiązkowo dołącz klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej procedury i przyszłych rekrutacji- zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy