Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Serwis / Montaż / Technika

Pracownik produkcji branza automotive

Kraj: Niemcy
Dodano: 10.02.2018 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: rekrutacja@mebleanmar.pl
Firma : AnMar

AnMar (nr.cert.12445) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy jako Pracownik fizyczny w lakierni.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- zdyscyplinowanie,
- prawo jazdy kat.b
Oferujemy:
- stałą pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
- zakwaterowanie,
- prace na terenie Niemiec
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@mebleanmar.pl , w temacie wiadomości prosimy wpisać „lakiernia”.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).


UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy