Branża: Praca fizyczna

Monter rurociągów, Göttingen Niemcy

Kraj: Niemcy Miasto: Göttingen
E-mail: info@polfach.de
Firma : Agencja Pracy PolFach

Monter rurociągów gaśniczych tryskaczowych (przeciwpożarowych),Göttingen Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z okolic miasta Göttingen: monterów rurociągów / instalacji tryskaczowych. Wymagane jest doświadczenie przy montażu rurociągów i komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Opis / Obowiązki:
• Miejsce pracy: różne miasta w południowo-zachodnich Niemczech
• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
• Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Göttingen
• Praca jest na tzw. montażu, czyli w różnych miastach na terenie Niemiec. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę. Praca wykonywana jest w ekipach 2- do 3 osobowych.
• Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, miesięcznie ok. 170 do 200 godz. (Uwaga! Zeitkonto)
• Możliwe systemy pracy: pełny etat lub sys. 3/1, 4/1 (3-, 4 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny)
• Główne zadania:
• Montaż rurociągów, przewodów i instalacji tryskaczowych w różnego typu obiektach budowlanych (budynki mieszkalne, magazyny, markety, fabryki itp.)
• Montaż instalacji tryskaczowych pod sufitami
• Praca zgodnie z rysunkami montażowymi i dokumentacją techniczną instalacji
• Przeglądy techniczne, konserwacje i naprawa systemów tryskaczowych
• Nacinanie gwintów, wiercenie, wykonywanie wpustów rowkownicą
• Obsługa platform roboczych / praca na wysokości od 3 do 30 metrów
• Transport rurociągów

Wymagania:
• Wykształcenie w zawodzie metalurgicznym lub mechanicznym, jak: ślusarz, monter rurociągów, hydraulik, monter konstrukcji, monter instalacji, mechanik itp.
• Doświadczenie w pracach wysokościowych, obsługa platform roboczych do 40 m
• Dobra znajomość technologii łączenia i montażu rurociągów i armatury
• Mile widziani kandydaci posiadający aktualne certyfikaty VdS
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Umiejetność obsługi: wiertarki, gwintwonicy i urządzeń do rowkowania rur
• Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Wymagane prawo jazdy kat. B, mile widziany własny transport
• Sprawność fizyczna, przyzwyczajenie do wielogodzinnej ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy:
• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
• Stawka godzinna brutto: 10 do 12 euro (w zależności od umiejętności i stażu pracy)
• Dieta netto 6 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 1020 do 1200 euro netto miesięcznie)
• Zarobek miesięczny netto ok. 2250 bis 2450 euro + nadgodziny
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 300 do 500 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy