Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Praca w opiece dla Panów- Bawaria!

Kraj: Niemcy
Dodano: 11.01.2018 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl
Firma : ProfessionalCare24

Podopieczny to Pan 57 lat-185cm-70 kg. Mieszka samotnie, ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane podeszłym wiekiem. Jest słaby na nogach dlatego wymaga asekuracji. Większość dnia siedzi w fotelu. Choruje na początkującą demencję oraz Parkinsona. Pan funkcjonuje w miarę samodzielnie, jednak wymaga pomocy w jedzeniu oraz trzeba mu przypominać o wyjściu do toalety (ma Inkontynecję moczu Pan nosi pieluszki). Jest osobą taktowną i komunikatywną. Pan przesypia noce. Wymaga pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu się, zmianie pampersa, myciu, kąpieli, asekuracja w przemieszczaniu się, kładzeniu i wstawaniu z/do łóżka.
Do dodatkowych obowiązków należy prowadzenie gospodarstwa domowego oraz podawanie leków i aktywizacja podopiecznego. Dla opiekuna przewidziano osobny pokój z Tv i Internetem.


Forma kontaktu


Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 991, 512-897-967 lub mail:rekrutacja@professionalcare24.pl
Link do formularza aplikacyjnego on-line: http://www.professionalcare24.pl/kontakt.html
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy