Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Nasza stała wymiana na 9.02!

Kraj: Niemcy Miasto: 45657 Reckinghausen
Dodano: 10.01.2018 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl
Firma : ProfessionalCare24

Podopieczna – pani, 101 lat, 160cm, 49kg, pani mieszka samotnie, ma poważne problemy ze wzrokiem, częściowa inkontynencja moczu, jest osobą grzeczną i wdzięczną, porusza się przy balkoniku. Przesypia noce. Potrzebuje wsparcia w ubie-raniu i rozbieraniu, myciu i kąpieli. Co dwa tygodnie na miejscu pracy jest pomoc domowa.
Obowiązki to zawsze prowadzenie domu.
Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój w mieszkaniu, rozmowy na stacjonarne do Polski.


Forma kontaktu


Legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Bezpłatne wyżywienie. Zarobki od 900 do 1700 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od średniej krajowej - 4443 PLN. Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematyczne-go (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy