Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Małżeństwo do opieki!

Kraj: Niemcy Miasto: 86694 Niederschönenfeld
Dodano: 09.01.2018 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: jsarnowski@professionalcare24.pl
Firma : ProfessionalCare24

Podopieczna to Pani, 82 l., 167 cm, 70 kg, Jest leżąca od 9 lat, miała wylew, ma niedowład neurologiczny kończyn dolnych, ma inkontynencję kału i moczu. Mycie możliwe jest tylko w łóżku, mało mówi, leży spokojnie. Panią trzeba obracać trzeba ją w łóżku co 2 godziny. Nie będzie dopominać się o picie czy jedzenie trzeba samemu dopilnować tego. Codziennie przychodzi Pflegedienst zajmuje się poranną toaletą, kontrolą odleżyn, mierzy poziomu cukru oraz ciśnienie.
Całkowita pomoc przy higienie ciała w łóżku, ubieranie/rozbieranie, podawanie jedzenia i picia, kremowanie wieczorem.
Podopieczny ma 84 lata. Choruje na lekką demencję, dużo leży, czasami siedzi w wózku. Wymaga zmiany pampersów i pomocy w jedzeniu.
Do dyspozycji opiekunki jest pokój z TV i Internetem.
Obowiązki to zawsze prowadzenie prowadzenie domu.


Forma kontaktu


Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967, lub mail:rekrutacja@professionalcare24.pl
Link do formularza aplikacyjnego on-line: http://www.professionalcare24.pl/kontakt.html
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy