Branża: Inżynieria / Technologia

Monter - branża metalowa (Niemcy) - wysoka stawka

Kraj: Niemcy Miasto: Najpierw wybierz województwo...
Dodano: 07.12.2017
WWW: http://mondi-polska.pl
E-mail: praca@mondi-polska.pl
Firma : Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta pracowników na stanowisko:

MONTER - BRANŻA METALOWA
Miejsce pracy: Niemcy
(rejon Badenia-Wirtembergia)

Opis stanowiska:
Asystowanie w produkcji i przy montażu w branży metalowej w oparciu o rysunek techniczny oraz schematy niezbędne do prawidłowego wykonania zlecenia.
Do codziennych prac będzie należał współudział w pracach związanych z montażem i obróbką metalu (okrawanie, szlifowanie).

Od Kandydatów oczekujemy:
• Wcześniejsze doświadczenie w pracy z obróbką metalu lub przy produkcji elementów metalowych (w jakiejkolwiek postaci: cięcie, gięcie, szlifowanie);
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z obróbką metali,
• Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego (zrozumienie prostych poleceń przełożonego),
• Mile widziana znajomość suwmiarki a także uprawnienia na wózek widłowy,
• Zdolności manualne,
• Gotowość do pracy z ciężkimi elementami (max do 25 kg),
• Motywacja do pracy na terenie Niemiec;
• Zorientowanie na jakościową realizację zadań i terminowość,
• Mile widziane prawo jazdy kat.B (auta, aby dojeżdżać zapewnia pracodawca).

Naszym Pracownikom zapewniamy:

• Wysoką stawkę zasadniczą - 11,51€ + 35-45€ netto diety dziennej !!!
• Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,
• Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy,
• W przypadku pojawienia się potrzeby wykonania zlecenia w godzinach nadliczbowych - są one płatne zgodnie z obowiązującym na terenie Niemiec prawem pracy,
• Szkolenie wdrażające mające na celu zdobycie i udoskonalenie posiadanych umiejętności pod okiem doświadczonych pracowników,
• Opiekę Konsultanta firmy gotowe do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.),
• Możliwość kontynuacji współpracy przy realizacji kolejnych projektów technicznych na terenie Niemiec.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub bezpośrednio na adres email: praca@mondi-polska.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. ”Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy