Branża: Praca fizyczna

Magazynier, Komisjoner do chłodni, Halle Niemcy

Kraj: Niemcy Miasto: Halle
Dodano: 06.12.2017
E-mail: info@polfach.de
Firma : Agencja Pracy PolFach

Magazynier, Komisjoner do chłodni z dobrym niemieckim, Halle Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej(Zeitarbeit) do miasta Halle: komisjonerów w chłodni,temp. do -23 stopni.Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Opis / Obowiązki:
• Ilość miejsc: 15
• Miasto: okolice Halle, Wschodnie Niemcy
• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
• Pracodawcą jest niemiecka agencja pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z Drezna.Praca odbywa się chłodni w temperaturach minusowych do -23 stopni, przy mrożonkach (produkty spożywcze),niemieckich sieci dyskontów i hipermarketów. Pracownicy noszą specjalną odzież ochronną i mają zapewnione regularne przerwy
• Praca jest na stałe, na pełny etat (40 godz. tygodniowo), od 6:30 do 15:30
• Główne obowiązki:
o Zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego „Pick by Voice System” w języku niemieckim
o Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
o Obsługa paletowego wózka elektrycznego

Wymagania:
• Młody wiek, zdrowie i sprawność fizyczna
• Konieczne jest doświadczenie w magazynie (komisjoner, operator wózka widłowego itp)
• Zalecane doświadczenie w pracy w chłodni
• Zalecana umiejętność pracy w systemie słuchawkowym: Pick by voice
• Doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na paletę
• Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
• Własny samochódze względu na dojazd do pracy, ok. 10 km
• Przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
• Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
• Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne
• Stawka godzinna brutto: 12,00 do 12,50 euro
• Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1400 do 1450 euro
• + Dochodzi miesięczna premia motywacyjna od 300 do 1000 euro (w zależności od wydajności, czyli tempa pracy)
• Zakwaterowanie zapewnione i płatne 200 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy