Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Małżeństwo do opieki! Düssledorf !

Kraj: Niemcy
Dodano: 06.12.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl
Firma : ProfessionalCare24

Podopieczna to Pani ma 81 lat, 176 cm wzrostu, waży 72 kg. Seniorka ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane podeszłym wiekiem, początkującą demencję, inkontynencję moczu (nosi pieluszki), jest po wylewie. Ma również problemy z prze-łykaniem. Potrzebuje pomocy 1 raz w nocy w wyjściu do toalety, przy wstawaniu i kładzeniu się z/do łóżka, wchodzeniu po schodach, myciu/ kąpieli, higienie intym-nej i higienie jamy ustnej.
Podopieczny to Pan ma 87 lat, 186 cm wzrostu, 120 kg wagi. Ma problemy z poru-szaniem się uwarunkowane podeszłym wiekiem, odleżyny, cukrzycę, problemy ze wzrokiem. Podopieczny ma inkontynencję moczu (nosi pieluszki). Potrzebuje wsparcia w myciu/ kąpieli, pielęgnacji skóry oraz higienie intymnej.
Do obowiązków należy prowadzenie domu.
Dla opiekunki przewidziano pokój z TV w domu jednorodzinnym. Zapewniony jest dostęp do Internetu. Na miejscu pracy 2x w tygodniu jest osoba pomagająca robić zakupy oraz ogrodnik, fryzjer oraz podolog.


Forma kontaktu


Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967, lub mail:rekrutacja@professionalcare24.pl

Link do formularza aplikacyjnego on-line: http://www.professionalcare24.pl/kontakt.html
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarza-nie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb nie-zbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy