Mondi Polska Ogłoszenie dodał/a:
Mondi Polska
Wyślij wiadomość

Branża: Praca fizyczna

Operator wózka widłowego z językiem niemieckim

Kraj: Niemcy
Dodano: 15.11.2017
E-mail: logistyka@mondi-polska.pl
Firma : Pagus

Chcesz pracować w centrum logistycznym w Niemczech gdzie pracodawca ceni Twoje zaangażowanie oraz dokładność?
Szukasz stabilnego zatrudnienia i chcesz nabyć doświadczenie?

Zapoznaj się z ofertą i prześlij swoją aplikację!

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.
Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta – dużej firmy logistycznej, mającej kilkanaście oddziałów na terenie Niemiec poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Niemcy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

• Obsługa wózka widłowego,
• Prace magazynowe związane z rozładunkiem, załadunkiem towarów, transportem wewnętrznym palet,
• Obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysyłki,
• Przestrzeganie zasad BHP.

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:

• Posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe,
• Masz doświadczenie w obsłudze wózka bocznego wysokiego składowania minimum 2 lata,
• Jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy,
• Znasz język niemiecki - warunek konieczny
• Praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy.

W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem:

• Gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką otrzymasz za wykonaną pracę,
• Wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego,
• Oferujemy stawkę podstawową oraz dietę za każdy przepracowany dzień a także wypłacamy dodatki za pracę w nadgodzinach, zgodnie ze standardami niemieckimi. Jako operator wózka widłowego możesz zarobić od 1350 do 1600 euro netto,
• Oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania.

Jesteś zainteresowany?
Możesz przesłać swoją aplikację na adres logistyka@mondi-polska.pl a my skontaktujemy się z Tobą w najbliższym możliwym terminie.
Masz więcej pytań?
Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105.
Nie interesuje Cię praca na stanowisku Operatora wózka widłowego?
W naszej ofercie posiadamy również inne stanowiska magazynowe oraz produkcyjne – również dla par – dla osób ze znajomością języka niemieckiego jak i bez. Zachęcamy do kontaktu by poznać nasze aktualne oferty.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, jest to niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

Forma kontaktu

Telefon: 503934105

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy