Branża: Budownictwo / Architektura

hydraulik

Kraj: Szwajcaria Miasto: Zurych, Zug,
Dodano: 14.11.2017
WWW: http://goldennet.pl/firma.20010
E-mail: synapsa.synapsa@onet.pl
Firma : Personel Konsulting

Poszukujemy na zlecenie szwajcarskiego i zakładu z Lichtenstein zakładu budowlanego miasta Zurych, Zug, Vaduz i okolice , Instalatorów urządzeń hydraulicznych, gazowych, cieplnych

Wymagane jest wykształcenie kierunkowe , doświadczenie , umiejętności, wiedza, wyszkolenie, oraz dobra znajomość języka niemieckiego, lub angielskiego

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: okolice miasta Zurych, Zug, Vaduz

Praca jest aktualna natychmiast

Praca jest bezpośrednio u pracodawcy, na stałe

Pracodawcą jest Szwajcarski, oraz z Lichtensteinu zakład budowlany

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 200 godz. miesięcznie

Główne zadania:

Samodzielne wykonywanie prac montażowych w tym urządzeń cieplnych, urządzeń gazowych, urządzeń wodnych

Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów

montaż opomiarowania

wymiana zużytych , uszkodzonych elementów

Wymagania:

Konieczne bardzo dobre doświadczenie na stanowisku Hydraulik, monter urządzeń grzewczych. sanitarnych, wodnych

Umiejętność czytania projektów budowlanych

Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

Konieczne prawo jazdy kat. B

Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

Umowa: szwajcarska o pracę, pełne świadczenia socjalne

Stawka godzinna brutto 29-35 Frch uzależniona od

doświadczenia

wyszkolenia

Zaangażowania

Zakwaterowanie zapewnione I Płatne, pobierana opłata z poborów

Ubezpieczenie

Miesięcznie wynagrodzenie NETTO około 3000- 3500 Frch , plus możliwe nadgodziny dodatkowo płatne

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim, lub angielskim koniecznie z fotografią wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomości j. niemieckiego, lub angielskiego i posiadania auta.

UWAGA. OSOBY NIESPEŁNIAJĄCE TYCH WARUNKÓW PROSIMY O NIEWYSYŁANIE ZGŁOSZEŃ

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy 14 948

Forma kontaktu

516620061
50955603

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy