Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Osobę z podstawową znajomością j. niemieckiego/ od zaraz/ 1500 €

Kraj: Niemcy Miasto: Mannheim
Dodano: 14.11.2017
WWW: http://planeta-pracy.eu
E-mail: info@planeta-pracy.eu
Firma : Planeta Pracy

Elmstein ( ok 50 km od Mannheim)

Data wyjazdu:

2017-11-20

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1500 €

Znajomość języka:

podstawowy

Podopieczny:

Podopieczną jest 83-letnia kobieta. Seniorka cierpi na demencję, cukrzycę, jest częściowo osłabiona ze względu na wiek. Pani porusza się przy balkoniku, potrzebuje głównie pomocy w czynnościach codziennych.

Opis oferty:

Podopieczną jest 83-letnia kobieta. Seniorka cierpi na demencję (bywa zdezorientowana, zapomina się), cukrzycę, jest częściowo osłabiona ze względu na wiek. Pani porusza się przy balkoniku. Potrzebuje głównie pomocy przy prysznicu, przebieraniu się, zmianie pampersów oraz wsparcia w czynnościach codziennych. Kobieta mieszka z mężem (82-lata). Senior jest w dużej mierze samodzielny, wszystkie czynności związane z higieną, toaletą, przebieraniem się wykonuje w pełni samodzielnie. Mężczyzna choruje na raka przełyku (ma założoną sondę), bardzo słabo słyszy oraz ma problemy z mową. Do dyspozycji opiekunki jest osobny, w pełni umeblowany pokój z dostępem do internetu. Wynagrodzenie: 1500 € netto/ miesięcznie + zwrot kosztów podróży + podwójna stawka za dni świąteczne. Poszukujemy osoby z lepszą podstawową znajomością j. niemieckiego (mile widziane prawo jazdy).


Forma kontaktu


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy