Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Atrakcyjna oferta pracy dla opiekunki!

Kraj: Niemcy
Dodano: 13.11.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl
Firma : ProfessionalCare24

Podopieczna to Pani ma 86 lat, 153cm wzrostu i waży 50 kg. Jest mobilna i mieszka sama. Pani choruje na zaawansowaną demencję, bywa że nie rozpoznaje rodziny, częściowa inkontynencja moczu. Pani nosi wkładki i pampersy. Seniorka ma problemy z mową, słuchem i wzrokiem, nosi aparat słuchowy, ma problemy z pamięcią krótkotrwałą, potrzebuje wsparcia przy korzystaniu ze schodów. Pani jest przyjacielska. Bardzo oczytana, rodzina mieszka w pobliskiej miejscowości, córka codziennie rano przychodzi na kawę.
Potrzebuje wsparcia przy myciu/prysznic, ubieraniu/rozbieraniu, wymaga nadzoru we wszystkich czynnościach pielęgnacyjnych.
Obowiązki to zawsze przygotowywania śniadania i kolacji, podawanie tabletek, dowożenie na różne terminy (fryzjer, kosmetyczka, spotkania z przyjaciółmi, wizyty u lekarza), organizowanie czasu wolnego oraz spacery. Podczas urlopu pomocy domowej- gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie, sprzątanie.
Dla opiekunki przewidziano pokój z własną łazienką, w mieszkaniu. Zapewniony jest dostęp do Internetu. Dostęp do roweru i samochodu.


Forma kontaktu


Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967, lub mail:rekrutacja@professionalcare24.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl


Oferty pracy za granicąRSS z ofertami pracy za granicą

Oferty pracy za granicą - przycisk Dodaj ofertę pracy za granicą

Magazynier - praca fizyczna - 1300-1500 euro netto 12.10.2018 Kraj: Niemcy Miasto: Kassel

Mechanik Maszyn Rolicznych 15.10.2018 Kraj: Niemcy

Hydraulik - Niemcy 12.10.2018 Kraj: Niemcy

Paderborn, seniorka do opieki 02.10.2018 Kraj: Niemcy Miasto: Paderborn

zobacz wszystkie oferty pracy >>

-

Praca za granicą - artykuły

W walce ze współczesnym niewolnictwem Niewolnictwo kojarzy nam się przede wszystkim z czasami sta...

Zintegrowany System Kwalifikacji – ZSK 15 stycznia 2016 r. weszła w życie Ustawa z 22 grudnia 201...

Jak powstają tłumaczenia? Aby współpraca z agencją tłumaczeń przebiegała e...

-

Ostatnio komentowane

Absurdalne przepisy w Unii Europejskiej Absurdalne przepisy w Unii Europejskiej mateu: mit dwutlenku węgla obalony lata temu. poczytać o wielkich roślinach, dinozaurach...

Promocja Portugalii na Web Summit... Wojtek Kyzik: swietne!

PiS nie poprze Donalda Tuska na drugą... Wojtek Kyzik: tez bym nie poparl

Sejm przyjął uchwałę w sprawie... Wojtek Kyzik: niezbyt dobry pomysl

-


Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy