Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Praca w charakterze opiekunki- premia premia świąteczna!

Kraj: Niemcy
Dodano: 13.11.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
E-mail: rekrutacja@professionalcare24.pl
Firma : ProfessionalCare24

Podopieczny ma 82 lata, 170 cm wzrostu i waży 95 kg. Ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane podeszłym wiekiem. W domu porusza się samodzielnie, na spacerach przy balkoniku lub na wózku, choruje na demencję, początki Alzheimera. Pan nosi aparat słuchowy i okulary. Lubi czytać i oglądać TV.
Pan mieszka razem z córką która choruje na zespół Downa ma 55lat. Jest bardzo samodzielna. Trzeba ją tylko poinstruować, przypomnieć, dać wskazówki. Pełna ciepła i uczuć. Jest przemiła i bardzo wdzięczna. Ina w ciągu dnia pracuje w warsztatach zajęciowych dla niepełnosprawnych. Należy ją wyprawić do pracy (przygotować ubranie, śniadanie). Należy jej pomóc w pielęgnacji ciała (mycie-kąpiel), ugotować, uprać, dawać jej wskazówki, uwzględnić ją w spędzanie czasu z podopiecznym (np. wspólne gry).
Pan potrzebuje wsparcie przy poruszaniu się, wstawaniu z łóżka, pielęgnacji ciała, myciu-kąpieli.
Do obowiązków należy: gotowanie, sprzątanie, prasowanie, zakupy, zmywanie, wizyty lekarskie.
Dla opiekunki przewidziano pokój z własną łazienką, w domu jednorodzinnym. Zapewniony jest dostęp do Internetu.


Forma kontaktu


Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel.
(56) 471 30 03, 512 897 967, lub mail:rekrutacja@professionalcare24.pl

Link do formularza aplikacyjnego on-line: http://www.professionalcare24.pl/kontakt.html
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy