Branża: Budownictwo / Architektura

Posadzkarz monter podłóg, Kolonia Niemcy

Kraj: Niemcy Miasto: Kolonia
Dodano: 12.11.2017
E-mail: info@polfach.de
Firma : Agencja Pracy PolFach

Posadzkarz monter podłóg ze znajomością języka niemieckiego,Kolonia Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z miasta Kolonia: Posadzkarzy, monterów podłóg. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Dane kontaktowe do Agencji Pracy PolFach są na: http://www.polfach.de/oferty.html

Opis / Obowiązki:
• Ilość miejsc: 5
• Miasto: okolice Kolonii,Północna-Westfalia Niemcy
• Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
• Praca na pełny etat. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny
• Praca jest w systemie akord
• Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się w montażu i odnowie nawierzchni podłogowych
• Główne zadania:
• Przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)
• Kładzenie podłóg z materiałów, jak: PCV, panele, wykładziny dywanowe, linoleum, laminat
• Przycinanie pod wymiar i klejenie nawierzchni, zgrzewanie
• Cokoły, listwy przypodłogowe

Wymagania:
• Młody wiek
• Zawód posadzkarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny
• Kandydaci bez zawodu powinniposiadać minimum 3 letnie doświadczenie jako posadzkarz
• Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane
• Znajomość języka niemieckiego
• Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
• Szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord
• Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferta dla kandydatow:
• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
• Stawka godzinna brutto: od 14 do 20 euro (akord)
• Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)
• Zarobek miesięczny netto: 2000 do 2800 euro
• Mieszkanie zapewnione i odpłatne ok. 250 euro miesięcznie

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy