Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

Opieka nad 77-letnią Panią od 23.11 - Hannover -1500 €

Kraj: Niemcy Miasto: Kętrzyn
Dodano: 06.11.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://www.planeta-pracy.eu
E-mail: info@planeta-pracy.eu
Firma : Planeta Pracy s.c.

MIEJSCE:
Hannover
DATA WYJAZDU:
2017-11-23
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
3 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1500 €
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
dobry
PODOPIECZNY:
Podopieczna to 77-letnia seniorka, która mieszka z mężem w Hannoverze ( mąż nie wymaga opieki ). Podopieczna ma początkującą demencję, jest niewidoma.
OPIS OFERTY:
Podopieczna to 77-letnia seniorka, która mieszka z mężem w Hannoverze ( mąż nie wymaga opieki ). Podopieczna ma początkującą demencję, jest niewidoma. Podopieczna jest po operacji biodra, więc opiekunka powinna znać techniki transferu. Pani nie jest inkontynentna, należy jej pomóc przy prysznicu, przebieraniu się . Poszukujemy Pani, która zna niemiecki w stopniu dobrym, zna techniki transferu i ma doświadczenie udokumentowane referencjami. Do dyspozycji jest oddzielny pokój i dostęp do Internetu. Wynagrodzenie : 1500 € za miesiąc netto+ 200 € premia świąteczna + 150 € zwrot kosztów podróży.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201
789-211-202
Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonim


Forma kontaktu


789211201

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy