Twoja Europa - Praca i Studia za granicą oraz Unia Europejska

Branża: Opieka / Au pair

1600 €/ od 6.11/ okolice Hannoveru

Kraj: Niemcy Miasto: Kętrzyn
Dodano: 12.10.2017 OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
WWW: http://www.planeta-pracy.eu
E-mail: info@planeta-pracy.eu
Firma : Planeta Pracy s.c.

MIEJSCE:
Obernkirchen ( 60 km od Hannoveru)
DATA WYJAZDU:
2017-11-06
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1600 €/ netto
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
komunikatywny
PODOPIECZNY:
Do opieki małżeństwo. Pani 73- letnia oraz Pan 92-letni. Oboje małżonkowie potrzebują pomocy w czynnościach codziennych, tj. higiena, toaleta, przebieranie się oraz w gospodarstwie domowym.
OPIS OFERTY:
Podopieczną jest 73-letnia kobieta. Pani cierpi na demencję, alzheimera, ma lekkie problemy ze wzrokiem. Potrzebuje głównie pomocy w higienie, toalecie, przebieraniu się. Jest częściowo inkontynentna (inkontynencja mocowa). Podopieczny ma 92 lata, cierpi na początkującą demencję, nadciśnienie, artrozę, porusza się przy balkoniku bądź na wózku inwalidzkim (nie wymaga transferu), nie jest inkontynentny. Senior potrzebuje głównie wsparcia w higienie, toalecie, przebieraniu się. Pomimo dolegliwości jest jeszcze w dużej mierze samodzielny. POszukujemy Pani z doświadczeniem w pracy z pacjentami z demencją. DO dyspozycji opiekunki jest w pełni umeblowany pokój z dostępem do internetu, TV.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201
789-211-202
Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)


Forma kontaktu


789211201

UWAGA NA OSZUSTÓW:
Ze względu na coraz częstsze oszustwa za pośrednictwem ogłoszeń o pracę za granicą, prosimy wnikliwie analizować treść ogłoszeń i sprawdzać wiarygodność firmy dodającej ogłoszenie (np. czy posiada wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia).

Zachowaj szczególną ostrożność jeżeli:

  • wymagana jest jakakolwiek opłata za pośrednictwo (agencje zwykle biorą opłatę od pracodawcy, oszuści zwykle wymagają płatności od pracownika i na tym zarabiają)
  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy
  • adres email jest z darmowego serwisu, np. @gmail.com, @op.pl, @o2.pl, @interia.pl, @wp.pl, @onet.pl itp. Godne zaufania Agencje posługują się adresem email z nazwa firmy po „małpie” np. @nazwafirmy.pl
  • pensja jest podejrzanie wysoka lub/i wymagane jest przesłanie zdjęcia, młody wiek, ładny wygląd (zdarzają się przypadki zmuszania do prostytucji!)
Pozdrawiamy,
Redakcja portalu TwojaEuropa.pl
Wszystkie

Wybierz kraj:

x
Cała Europa Unia Europejska Albania Andora Austria Belgia Białoruś Bośnia i Hercegowina Bułgaria Chorwacja Cypr Czarnogóra Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Gruzja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Kazachstan Liechtenstein Litwa Łotwa Luksemburg Macedonia Malta Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Portugalia Rosja Rumunia San Marino Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Watykan Węgry Wielka Brytania Włochy