Branża: Praca fizyczna

Obróbka i pakowanie Cykorii

Kraj: Holandia Miasto: Breda
Dodano: 12.10.2017
E-mail: rekrutacja@getjob.com.pl
Firma : GetJob

Miejsce pracy:
Breda

Stawka:
Od 9,51 euro brutto/h + nadgodziny, weekendy i święta dodatkowo płatne

Opis stanowiska:
Wszelkie prace związane z segregacją cykorii oraz jej przygotowaniem do sprzedaży (pakowanie)
Praca od poniedziałku do czwartku

Wymagamy:
- sprawności manualnej,
- mile widziane doświadczenia przy zbiorach warzyw (najchętniej cykorii),
- oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań,
- dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych, nie jest to jednak warunek konieczny,
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (max.5 osób, pokoje dwu – lub jednoosobowe),
- transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
- opiekę polskiego rezydenta,
- ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy

Termin składania podań: 20.10.2017

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

lub skontaktuj się z naszym biurem:
od 8:00 do 16:00
+48 510 242 586
+48 502 124 974

od 16:00 do 20:00
+48 514 721 600
+48 502 124 633

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy