Branża: Rolnictwo / Ogrodnictwo / Środowisko

Pilarz, drwal, pracownik leśny, Singen Niemcy

Kraj: Niemcy Miasto: Singen
E-mail: info@polfach.de
Firma : Agencja Pracy PolFach

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie pracodawcy z Singen Niemcy: pilarza, drwala. Wymagane jest doświadczenie, znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.
Opis / Obowiązki:
• Ilość miejsc: 2
• Miasto: okolice Singen Niemcy
• Praca jest aktualna od natychmiast
• Praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy: Usługi leśne i pilarskie
• Praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony
• Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty. Od 170 do 220 godz. miesięcznie (w zależności od pory roku i pogody)
• Główne zadania:
• Obsługa piły łańcuchowej
• Cięcie drzew / gałęzi
• Prace porządkowe w lesie

Wymagania:
• Młody wiek
• Wymagane doświadczenie na stanowisku pilarza i drwala (pomocnika drwala)
• Umiejętność obsługi piły łańcuchowej
• Umiejętność wspinania się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa mile widziana, ale niekonieczna
• Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Konieczne prawo jazdy kat. B, własny samochód nie jest konieczny
• Umiejętność pracy w zespole
• Należy posiadać własną odzież ochronno-roboczą (na początek)

Oferujemy:
• Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
• Stawka godzinna brutto 11,80 euro
• Miesięczne wynagrodzenie netto około 1400 do 1750 euro
• Zakwaterowanie zapewnione i dopłacane przez pracodawcę w wys. 100 euro (Reszta czynszu po stronie pracownika. Ok. 100 do 200 euro)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy