Branża: Produkcja / Przemysł

Pakowacz - Fabryka pralinek, Niemcy

Kraj: Niemcy Miasto: Rostock
E-mail: project.startgmbh@poczta.fm
Firma : project START GmbH

project START GmbH, z Rostocku dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Pracownik na produkcji - Fabryka pralinek, Rostock
Miejsce pracy: Rostock
Nr ref.: DE/09/2017
Mile widziane pary

Zakres zadań :

-produkcja czekolady
-pakowanie czekoladek
-składanie opakowań,
-foliowanie,
-prace pomocnicze przy produkcji czekolady,
-układanie form
-sortowanie towaru
-praca na taśmie
-kontrola jakości

Wymagania

-dyspozycyjność od zaraz
-kandydaci pełnoletni
-możliwość wyjazdu do Niemiec min. 3 miesiące
-zdolności manualne
-lojalność
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie zaleta
-ważny dokument tożsamości

Oferujemy

-legalną pracę za granicą
-kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu
-możliwość dłuższej współpracy
-opiekę koordynatora na miejscu
-początkowo dwumiesięczny okres próbny
-zdobycie atrakcyjnego doświadczenia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku niemeickim
-wysokie wynagrodzenie 10,25 euro brutto
-szkolenia pracownicze
-podpisanie umowy o prace na niemieckich warunkach
-pomoc przy wypełnianiu wszystkich niezbędnych formalności potrzebnych do podjęcia zatrudnienia

Forma kontaktu

Informacja dla ciebie :

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu za pomocą E-maila, osoby składaająće CV proszone są, aby w nagłówku wiadomosći wpisać swoje Imię i Nazwisko
swoją aplkacje należy złożyć pod adres E-mailowy: project.startgmbh@poczta.fm

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

  • w ogłoszeniu nie ma podanego numeru telefonu, albo jest tylko numer komórkowy